Pokaż:Wszystko
Koszalin , barierka sokół 😊
Koszalin sokołem stoi
Sokół na progu, rozgląda się po budce 😊
Jeden w Koszalinie namierzony. Ale nie wiem które to z pary. Może Gawi rozkmini. Musiał być widoczny nalot na tę kratę.
https://zapodaj.net/plik-TsZZ9vE9tF
Gawi
Od 5:50 do 9:18 plątali się oboje w okolicach kamery. Było spotkanie, a potem pojedyncze wizyty samca i Nili
Zapisy stanęły tak ciut po 14. Aaa, zaraz mają ruszyć
Dziś też sokół na barierce 😊
Witam a ze mną sokół na barierce 😊
Koszalin, dla odmiany, żeby nudno nie było, kam 1 nie działa
Koszalin jak widzę, nadal nie działa.
Koszalin kam zewn padła
Koszalin kam zewn. padła.
Gawi
Wieeelkie dzięki
Dzisiaj też Nila na progu 😊 17.00
W Koszalinie Nila
A Koszalin jak o 8 cały padł , tak dalej nie działa. Coraz lepiej się dzieje
o 18 też nie działa.
Kamery w Koszalinie się sypią, przeskakują co ileś sekund.
Więcej