Pokaż:Wszystko
Jestem pod kominem , Szponek drugi raz ruszył na polowanie,teraz siedzi na górnej  galerii
90 Wyświetleń
90
powsinoga
Super, że wrócił 
Bożka
Ależ się cieszę, dziękuję! 😃❤️
Też się ucieszylam, bo przecież Czart i Szponek to ostatni synowie Łupka i mam do nich szczegolny sentyment 💕💕 tak jak do ich cudownej mamy Wroci 😍
tiga8
Ja też się bardzo cieszę  od początku  kiedy go zobaczyłam  kibicuje mu jak kiedyś Zazamce.Widac że  odparli ataki Juniora .Trzymam mocno za nich kciuki.Ale ten gnojek pewnie jeszcze będzie mieszał
Junior prawdopodobnie nie odpuści.......
75 Wyświetleń
75
jur
jur
Widać że ma jaja, znaczy będzie miał 🤣
😆
elik
super, że nie dał się Juniorowi przegonić
https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/8-sokoli-hyde-park/30510-zbiorka?start=40#297169                                                                                                                                               Drodzy FF na koncie na zakup kamery  mamy już zebrane 2600 zł. Połowa już za nami. Dziękuję.
93 Wyświetlenia
93
Yvone
Powoli się zbierze, tak samo na 1,5 % z PITów.  Ode mnie z 2och PITów 37 poszło ,😀 ale e-podatnik.gov.pl, więc KRS wpisany ręcznie 😁
www.peregrinus.pl
Ogłoszenie
http://www.peregrinus.pl/pl/liszkowo
Najnowszy podgląd on-line udostępniony dla wszystkich. Rezydent zaskoczył wszystkich...  😲

Liczymy na Twoją pomoc. 1,5% 💚 KRS 0000133612 • https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
W ramach podziękowania za przekazane wsparcie, dodatkowo Twój awatar będziemy ozdabiali serduszkiem ❤️. Akcja jest realizowana w ramach testowania nowych funkcjonalności naszego serwisu.
92 Wyświetlenia
92
1 Udostępnienie
1
Czasem się zagapię na jakieś ptaszyska. Dziś moją uwagę zwróciła kumulacja krukowatych na jednej lampie (takiej miejskiej dwuskrzydłowej). W stosunkowo niewielkich, dość równych odstępach od siebie, od lewej do prawej, siedziały: wrona siwa, kawka i sroka zwyczajna. Fajnie to wyglądało :)
83 Wyświetlenia
83
raktoja
A fotkę zrobiłaś ?
Lizka
Niestety nie :(
www.peregrinus.pl
Ogłoszenie
81 Wyświetleń
81
Gawi
www.peregrinus.pl
Nowa lokalizacja jest już dodana do mapy podglądów
https://www.peregrinus.pl/pl/podglad-gniazd-na-zywo
Yvone
No i pięknie
Gawi
a to Liszkowo  to które?   Liszkowo Kujawsko-Pomorskie,  Liszkowo Wielkopolskie, Powiat szczecinecki, Zachodniopomorskie, Liszkowo Powiat koszaliński,
www.peregrinus.pl
Kujawsko-pomorskie, pow. inowrocławski
Gawi
Dzięki🙂
www.peregrinus.pl
Rezydent też zaskakuje...
raktoja
O rany - jajo !!!!  😀
Ale niespodzianka 😀🥰
Już w Europie jajka się sypią. We Włoszech w trzech gniazdach po jednym (26 lutego) , Francja, Niemcy...a kiedy u nas ?
73 Wyświetlenia
73
57 Wyświetleń
57
Jur, super relacja z sokolenia w NDM. Prawie jakbym tam była z Tobą...Poleciało brawko (wróć, poleci jutro bo mam 6-godzinny reżim) jako rekompensata za zawód, jaki sprawiły Ci sokoły brakiem zalężania 😜. A tak na serio, to z przyjemnością czytałam 👏🏼
58 Wyświetleń
58
elik
i już, nr 1805
70 Wyświetleń
70
46/1022 😲👍😊 - godz. 10.50 👏
63 Wyświetlenia
63
68 Wyświetleń
68
70 Wyświetleń
70
elik
czy w Łodzi jest druga para sokołów ?
tiga8
Tak jest i to już dawno
oczami.ptakow
Jakiś czas temu pisało gdzieś na forum, że tak.
frekwencja 59/651 początek sezonu, fiu, fiu a co to się w kwietniu będzie działo
68 Wyświetleń
68
niza
Ja widziałam ostatnio jak było zalogowanych dwadzieścia parę osób, a gości ponad 3,5 tys 😦 nie wiem jak to się stało 😅 Może gdzieś leciał w TV jakiś materiał o sokołach
elik
toż to szok o tej porze roku
Antonówka
11:45 i 83 osoby zalogowane
63 Wyświetlenia
63
Więcej