Pokaż:Wszystko
Bohun wrócił 😀
76 Wyświetleń
76
Sytuacja w Głogowie podobna do historii z Wałbrzycha.
Po zaginięciu Helgi, wydawało się, że Baron ułoży sobie życie z nową sokolicą ( z "dziewiątką"). Związek nie przetrwał i Baron znikł .
Po zniknięciu Sziry, Bohun zaczął wiązać się z nową samicą, obecną rezydentką.
Wydawało się, że wszystko idzie ku dobremu, aż tu i Bohun przepadł.
 Jedyna różnica jest taka, że w Głogowie można podejrzewać, że za zniknięciem Bohuna stoi nowy samiec, który go albo pokonał albo przegnał.
Zniknięcie wałbrzyskiego rezydenta to wielka niewiadoma
99 Wyświetleń
99
.... wiem, powtarzam się... ale jakby ta nowa, glogowska para, jakimś cudem zawitała do Wałbrzycha, a nie do Glogowa - to wszyscy byliby zadowoleni......... 🤔
samica na nocleg od 18,12
91 Wyświetleń
91
91 Wyświetleń
91
1 Zakładka
1
Amika
Popieram. To już lepiej już opisać zastaną sytuację z podaniem godziny obserwacji
cienko z jedzeniem, samica robi czwarte podejście do kostek po łupie
71 Wyświetleń
71
A gdyby teraz złożyła jajko to może byłoby Bohuna?
😆
65 Wyświetleń
65
elik
niemożliwe
oczami.ptakow
Nie wiem, czy tak łatwo można wykluczyć ojcostwo Bohuna. To, że nie widzieliśmy zalężania na wizji to nie znaczy, że go nie było ;)
Samica w środku gniazda. Zjada resztki resztek.
56 Wyświetleń
56
W prześwicie lewego winkla widać tylko lotki, a po prawej stronie nadal siedzi drugi sokół.
60 Wyświetleń
60
od 8,59 znów obecna w budce
63 Wyświetlenia
63
Samiczka w gnieździe
73 Wyświetlenia
73
elik
była, do 8,30
Moje przemyślenia nt. Bohuna:
Ostatnio coraz rzadziej bywał na wizji. Jeszcze 2 marca było krótkie spotkanie. 3 marca darł na kogoś dzioba z podestu i tyle. 
Zastanawiałam się nawet nad tym, że ani raz nie przyniósł Horpynie (ja tak nazywam samicę) prezentu. Może ona mu nie odpowiada i poleciał szukać nowego miejsca? Jak u nas został rezydentem w 2021, to już nie był młodzieńcem i może wcześniej też gdzieś rezydował i zrezygnował. Mam nadzieję, że nic mu nie jest.
72 Wyświetlenia
72
tiga8
Też mam taką nadzieję, to mój ulubieniec
samiec w budce się pożywia Głogów
89 Wyświetleń
89
Samica z obiadem za prawym winklem.
94 Wyświetlenia
94
Jest samica bez obrączek. W budce byli razem. Czyli jednak zwabił ją tymi szpakami.
89 Wyświetleń
89
Obcy samiec już z prezentami dla rezydentki lata
83 Wyświetlenia
83
Więcej