Pokaż:Wszystko
Nila na poręczy 😊 jajo wietrzy się
65 Wyświetleń
65
powrót do gniazda 18:45
Przyniósł jedzenie a ona nie wychodzi i musi sam jeść
50 Wyświetleń
50
Nila w tym roku mogła sobie pozwolić na celebrowanie znoszenia. Sytuacja rodzinna ustabilizowana, prezenty spływały w liczbie mnogiej. Nie to co dwa lata temu, lub w ubiegłym roku. W ub roku były jeszcze zawirowania Cieplik i nowy samiec, sama musiała dbać o siebie. No a ten spryciula to dzisiaj nieźle się napracował polując. Zrobił takie zapasy, że część pewnie się zmarnuje
45 Wyświetleń
45
Spryciula drugi rok bezimienny. Gawi, może nadasz mu imię? To "Twoje" gniazdo. :)
Gawi
Konkurs MEC robił, myślę, że w tym roku też zrobi, pewnie dopiero razem z młodymi, Jak go nazwą, tak będzie miał w papierach, byle nie Czajnik  Mecuś, albo jakiś Rondel
😆
Mec nie pokwapił się o imię dla niego w ubiegłym roku, a na imiona piskląt zawsze trzeba czekać prawie do ich odlotu - bardzo opornie to u nich idzie.
W Słupsku Iwona 'ochrzciła' Tercję i się przyjęło Może jakoś go już nazywasz? :)
Gawi
Musimy czekać, nie mamy wyjścia, a z samcem to Oni chcieli, ale....... tak wyszło.
a samiec nad budką siedzi
45 Wyświetleń
45
Gawi
był tylko przez chwilę i poleciał
Jest jajko w Koszalinie  16:13 pokazała
44 Wyświetlenia
44
Sokół w budce
https://zapodaj.net/plik-fytisTAwHg
52 Wyświetlenia
52
Samicy od wczoraj w Koszalinie nie widać
52 Wyświetlenia
52
Gawi
Samiec na barierce, jajek brak.
44 Wyświetlenia
44
Gawi
A zapasy zgromadzone jak dla drużyny piłkarskiej😋
01.00 Nila w dołku , czuwa
46 Wyświetleń
46
Nila zmęczyła się siedzeniem w dołku, wyszła na barierkę
51 Wyświetleń
51
Nila przysypia w dołku na razie , na zewnątrz gęsta mgła na tej wysokości, może będzie pierwsze jajo 😊
49 Wyświetleń
49
Nila w budce. Czekamy na pierwsze
45 Wyświetleń
45
Posiłek na daszku budki 😊
47 Wyświetleń
47
Nila na poręczy
44 Wyświetlenia
44
Koszalin samiec na progu
47 Wyświetleń
47
Więcej