Pokaż:Wszystko
raf
Nareszcie, widocznie potrzebne było bardziej delikatne mięsko dla młodziaków
81 Wyświetleń
81
Karmienie maluszków :)
72 Wyświetlenia
72
Niby karmienie, nie pojadły wogóle nic.Szpaka wyniosła poza gniazdo.
72 Wyświetlenia
72
Tajga w gnieździe "leżakuje"
79 Wyświetleń
79
Forest na obręczy
94 Wyświetlenia
94
elik
już na konarze
Marlena72
I cały czas wytrwale siedzi
nie wiem czemu Zdenka nie karmi, wciągnęła szpaka na pisklaki i siedzi
93 Wyświetlenia
93
Może kluje się czwarty? Jest zimno, Zdenka pilnuje żeby się nie przeziębił? Myślę że wie co robi.
szykuje się śniadanie w Dolinie
90 Wyświetleń
90
Antonówka
zapakowała szpaka do pisklaków i razem się grzeją 🫣😀
elik
żeby tylko na okoliczność tego szpaka pod Zdenką, nie powtórzyła się historia z Anwilu
elik
Zdenka trochę opiórowała łup ale nie karmi
Zdenka odleciała
70 Wyświetleń
70
w Dolinie 3 pisklaki
77 Wyświetleń
77
elik
najmłodszy jeszcze nie wysechł
Tajga? na obręczy. Jeśli tak,to rezerwacja miejsca wciąż aktualna = miejsce zajęte
97 Wyświetleń
97
Są dwa
106 Wyświetleń
106
jest nowy pisklak u Zdenki
104 Wyświetlenia
104
Forest śpi na gałęzi, a kto będzie nad jajkami pracował?! 😅
106 Wyświetleń
106
No i Zdenka wygoniła Borka z wygodnej miejscówki.
100 Wyświetleń
100
Zdenka wróciła, powiedziała... i tyle Borka widziano...
89 Wyświetleń
89
Więcej