Pokaż:Wszystko
Czy teraz siedzi Forest ? 19:57
115 Wyświetleń
115
tiga8
Tak
MK
Czemu w Trzebieży nie ma dźwięku?
99 Wyświetleń
99
Gawi
jest, tylko wyłączony
jur
jur
Widać po Tajdze że chce mi zrobić prezent na imieniny 😄
😆
85 Wyświetleń
85
Zdenka karmi..., niewiele widać
82 Wyświetlenia
82
Co to za głosy u Zdenki
77 Wyświetleń
77
jur
jur
To musiał być stary dzik albo młoda dzika kaczka
Tajga w dołku
79 Wyświetleń
79
jur
jur
siedzi osowiała to dobrze wróży 😜
94 Wyświetlenia
94
Tajga 15:12/15:13 opuściła gniazdo, w ulamku sekund pojawił sie Forest w gnieździe... na obręczy.. i już nikogo na wizji
75 Wyświetleń
75
14,07 Tajga spotkała się w gnieździe z samcem, którego wcześniej okrzyczała z konara
84 Wyświetlenia
84
helenabrdys@gmail.com
Z Forestem czy jakiś inny się pojawił?
elik
raczej inny
Ewaa77
🙊
Trzebież.13:46 /37...Sokół w gnieździe
74 Wyświetlenia
74
Inspe
To samica.
Doliniaki najedzone
67 Wyświetleń
67
Trzebież prosimy o poniesienie kamery, bo ktoś w odwiedzinach u Forestów
69 Wyświetleń
69
Witam. Czy tylko ja nie widzę tu niebieskiej i żółtej obrączki jak u Foresta? Nie było słońca, żeby przekłamywał kolory obrączek. Obie wydają się tej samej szerokości. Oko też chyba inne  https://zapodaj.net/plik-v3ibjylgWp
71 Wyświetleń
71
Kos
Kos
To Forest na 100%
Marlena72
Obie są  w kolorze srebrnym( szarym)...
12:20, Zdenka czujna, rozgląda sie dookoła. Jeden maluch uparcie "wyłazi" spod skrzydła Zdenki, po lewej str.
60 Wyświetleń
60
11.35 ukryte karmienie.
62 Wyświetlenia
62
Więcej