Pokaż:Wszystko
Kolega Konrad, który nas tutaj zaprosił do dyskusji mógłby nam wytłumaczyć swoje zainteresowanie wpisane w swój profil? https://zapodaj.net/plik-jF4BtUcFGm
325 Wyświetleń
325
1 Zakładka
1
www.peregrinus.pl
Wspólna Grupa "Lublin" nie służy do tego rodzaju dyskusji. Wpis zostanie przeniesiony do Grupy Ogólnej.
niza
Ok, to poproszę. Może nawet lepiej, dzięki.
www.peregrinus.pl
Już jest.
też jestem ciekawa
Zachęcam, może ktoś się jeszcze nie rozliczył - 1.5% dla sokołów😊
262 Wyświetlenia
262
Sharre80
Ja wskazałam 🤗
w faktach na tvn o lubelskich sokołach
293 Wyświetlenia
293
405 Wyświetleń
405
Lili
😪
Bea
Mark0113
Dobra reakcja ale czy ktoś wie czy ta zrzutka jest dobrze zabezpieczona, aby nikt nie zmalwersował tych pieniędzy i co stanie się z kasą gdy nie będzie informatora?
Jest !!-Poznań ponownie
439 Wyświetleń
439
www.peregrinus.pl
Ogłoszenie
W rankingu "Birding Top 1000" aktualnie zajmujemy pierwszą pozycję! 👍😁
---
1,5% 💚 KRS 0000133612 • https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
487 Wyświetleń
487
Lili
😪
Gawi
Po przymrozkach,  fota z Czech. U nas pewnie też się tak trafiło 
https://zapodaj.net/plik-o5OMycPlz2https://zapodaj.net/plik-o5OMycPlz2
😢
406 Wyświetleń
406
Antonówka
Zdaje się, że czajki? Jakby ogólnie pod górkę nie miały, bo lęgi niszczone bywają przy pracach polowych, to jeszcze pogoda 😐
Iwona65
Ja nie rozpoznałam piskląt, ale faktycznie potwierdzone czajki
Dobry wieczór 😊 Czy to jest to miejsce, w którym mogę zadać pytanie na temat zlotu FF czy inna grupa jest od zlotu??
381 Wyświetleń
381
Antonówka
OlaOlszowska
Tu już zapoznane 🤭 Chciałam tylko o takie techniczne szczegóły dopytać. 1) Czy najbliżej miejsca zlotu to stacja kolejowa W-wa Centralna? 2) Czy może ma ktoś wiedzę i może polecić sprawdzone miejsce noclegowe, nie za drogie, w pobliżu miejsca zlotu?
332 Wyświetlenia
332
😢
410 Wyświetleń
410
Lili
😪
Jakby ktoś był zainteresowany to na Allegro na profilu SklepOtop pojawiły się ponownie przypinki: https://allegro.pl/oferta/przypinka-pin-odznaka-otoptak-sokol-wedrowny-15488141685
Mi się w końcu udało kupić, uffff :)
428 Wyświetleń
428
www.peregrinus.pl
Ogłoszenie
Dzień dobry,

Weekend był trudny dla naszego serwisu. Zaś cały ubiegły tydzień był trudny i emocjonujący dla wszystkich zakochanych w sokołach.
Jedyną stratą wynikającą z sobotniego ataku na naszą stronę była kilkugodzinna przerwa w dostępie do podglądów, częściowe wyłączenie niektórych funkcji naszej strony i wiele godzin pracy osób, które interweniowały i zapobiegały na bieżąco dewastacji serwerów.
Dzisiaj zakończymy szczegółową kontrolę oprogramowania i udostępnimy FORUM.

Atak nastąpił pomimo posiadania przez naszą stronę odpowiednich zabezpieczeń.
Podjęliśmy decyzję o konieczności wzmocnienia tych zabezpieczeń i zakupie dodatkowego, dedykowanego  oprogramowania.
Zrobimy to najszybciej jak to będzie możliwe.

Możecie nam w tym pomóc przekazując nawet drobne datki.
Osób zakochanych w sokołach i chcących obserwować ich życie jest tak wiele, że wspólnie możemy to zrobić bardzo szybko.

Pamiętajcie również o 1,5% podatku, który możecie przekazać dla Stowarzyszenia.
---
1,5% 💚 KRS 0000133612 • https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
418 Wyświetleń
418
Kiedy będą podłożone młode
jolajola
drobny datek na poprawę zabezpieczenia serwerów właśnie do Was poleciał
jmg
jmg
Dzięki w imieniu Stowarzyszenia. Drobna organizacyjna sugestia: jeśli jest to tradycyjny przelew bankowy to w tytule płatności proponuję dopisać swój login. 🙂
Iwona65
A po co?
jmg
jmg
Dzięki temu istnieje możliwość umieszczenia awatara ofiarodawcy na liście darczyńców. Oczywiście to tylko sugestia. 🙂
raktoja
Dzięki za sugestię. W następnym miesiącu pójdzie z loginem 😀
raktoja
Wielkie DZIĘKI ekipie technicznej za jej tytaniczna, owocną pracę 😀
www.peregrinus.pl
FORUM zostało włączone... 🙂
jmg
jmg
W uzupełnieniu dodam, że na indywidualne pytania w ww. temacie przekazywane pod moim adres postaram się odpowiadać jak tylko znajdę trochę czasu. Pozdrawiam...
Czy wiadomo kiedy forum ruszy, dzisiaj, czy raczej jutro, a może jeszcze później
328 Wyświetleń
328
U  "Rybołowców" w Rościcach jest pierwsze jajko!!
316 Wyświetleń
316
Gawi
wczoraj już było
294 Wyświetlenia
294
Więcej