Pokaż:Wszystko
Przydałaby się parasoleczka 😉
77 Wyświetleń
77
powsinoga
Albo mumbrella 😂
Jedzonko serwuje mamunia
76 Wyświetleń
76
Doliniaki pełny plażing super ogląda się to gniazdo
80 Wyświetleń
80
6:58 karmienie
100 Wyświetleń
100
4.35 Tajka nadal siedzi w gnieździe
103 Wyświetlenia
103
jur
jur
Czy w Trzebieży szykuje się niespodzianka ? Samica na stanowisku 😁.
114 Wyświetleń
114
127oskarALFA
Tajga już tyle razy nas "podpuszczała " , ........, i nic z tego nie wynikło .
jolajola
ponad pół godziny już siedzi
W Dolinie maluchy same
98 Wyświetleń
98
18:12 karmienie na dwa dzioby
100 Wyświetleń
100
Młodziaki "rozwalone", oj ciepełko, ciepełko jest...
119 Wyświetleń
119
Edyta75
Gorąco im. Dzióbki otwierają.
122 Wyświetlenia
122
jur
jur
Dobrze że nie biorę udziału w konkursach organizowanych przez kogoś innego jak Stowarzyszenie. Przeczytałem te propozycje i ...włosy dęba na plecach stają 😵.
Marlena72
Trochę szkoda że jedynie na fb, niech wygra najlepsza, najfajniejsza propozycja imion 😊
Kiedy , tu nie zajrzę to maluchy same leżą 🤔Zdenka tylko karmi i nie przebywa z nimi ?
91 Wyświetleń
91
muriel
Zdenka po prostu łaskawie pozwala nam nacieszyć oczy swoimi  cudami 😀
powsinoga
Jest w pobliżu i pilnuje, nie potrzebują już ogrzewania 😊
Trzebież , Tajga w gnieździe, kopie nawet dołek, już poleciała
87 Wyświetleń
87
Basiula
Znowu jest
W Dolinie karmienie 😊
72 Wyświetlenia
72
elik
a ten jeden to co ? łaskę robi ? nie podchodzi do jedzenia
W Dolinie maluchy same
86 Wyświetleń
86
00:32 widzę tylko 3 maluchy, może Tajga zasłania czwartego? EDIT: oczywiście myślałem o Zdence
78 Wyświetleń
78
Więcej