Pokaż:Wszystko
Niepokoje w dolinie, Zdenka i Borek na dwa głosy odstraszają nie wiadomo kogo.
73 Wyświetlenia
73
jaro416
zauważyłem że tutaj praktycznie cały czas jest odstraszanie. Las to pewnie i ptaków więcej, więc jest na kogo krzyczeć :)
Dolina piękne kluchy w gnieździe 😊🌞
83 Wyświetlenia
83
Zdenka z dziećmi w gnieździe 🌞
93 Wyświetlenia
93
20:49 coś Zdenka próbuje dopchać maluchom
89 Wyświetleń
89
kolacja w Dolinie
88 Wyświetleń
88
W sumie to z jednej strony się coeszę że dostaly kolację, a z drugiej w tym samym czasie inny ptaszek stracil zycie i być może była to tez karmiąca samiczka i inne pisklaki zostaną głodne a może nawet z glodu zdechną. Straszny jest w sumie ten świat.
102 Wyświetlenia
102
ale sie rzucily na ten strzęp
94 Wyświetlenia
94
Karmienie w Dolinie
91 Wyświetleń
91
W Dolinie gorąco
94 Wyświetlenia
94
Borka już dawno nie było, mam nadzieję, ze nic mu sie nie stało
91 Wyświetleń
91
jaro416
bardzo możliwe że siedzi gdzieś obok. Trzeba się przysłuchać krzykom, może będzie go słychać
jakiś niepokój w gnieździe, czekają na dostawę nowego jedzonka i sa juz chyba głodne
76 Wyświetleń
76
jur
jur
W Dolinie karmienie
117 Wyświetleń
117
ewidentnie czekają na dostawę
jur
jur
Widziałem samą końcówkę, wola mają pełne
Tajga nie śpi, kontempluje.
127 Wyświetleń
127
19:00 karmienie w Dolinie
128 Wyświetleń
128
Kolacja w Dolinie 😊
123 Wyświetlenia
123
Więcej