Pokaż:Wszystko
W Dolinie ok 10 karmienie.
1 Wyświetlenie
1
8:32 Zdenka z jedzeniem
1 Wyświetlenie
1
Na zapisie, między 20:49 a 20:55, w dużym zbliżeniu można było poobserwować Foresta
1 Wyświetlenie
1
Dolina, Zdenka karmi
1 Wyświetlenie
1
W dolinie  kolacja.
1 Wyświetlenie
1
elik
Zdenka jeszcze skubie ale nikt nie chce dokładki
W Dolinie plackowanie już dorodnych pisklaków i piękny śpiew lasu, oj mogłabym tak przez cały dzień patrzeć i słuchać , natura 🌞😊
1 Wyświetlenie
1
Forest w Trzebieży?
1 Wyświetlenie
1
Dolina karmienie.
1 Wyświetlenie
1
1 Wyświetlenie
1
elik
jak rodzinnie 👍
Drugie śniadanie.
1 Wyświetlenie
1
posiłek w Dolinie
1 Wyświetlenie
1
Czy już wiadomo kiedy będzie obrączkowanie w Dolinie?
1 Wyświetlenie
1
Zdenka karmi
1 Wyświetlenie
1
21:04 Borek z nietoperzem, oczywiście Zdenka nie daje mu pokarmić maluchów :(
1 Wyświetlenie
1
20:52 Zdenka z jedzeniem
1 Wyświetlenie
1
elik
a dokładnie z nietoperzem
jaro416
przepraszam, Borek. Zdenka znowu go ochrzaniła i zabrała
Więcej