Pokaż:Wszystko
koszalin - karmienie - jeszcze żywy lup
Koszalin rodzinka w komplecie w oku kamery, Ptyś na trzepaku, Nila na barierce, dwójka młodych przed progiem 😊🌞, dwoje maluchów leżakuje w budce 👍
Nila jakieś robactwo wybiera z kamyków
Rodzice razem karmią
1 Wyświetlenie
1
6.06 - Nila z jeszcze żywym łupem.
Gawi , monituj u admina ustawienie kamer wewnętrznych.
😀Bardzo Cię prosimy.
dzięki za odpowiedź
Gawi
Bardziej namolna nie chcę być. Kam zew wróciła po sms,( o 1 też pisałam)  może będąc w terenie nie da się przestawić jedynki, nie wiem, nie znam się na tym
Dzięki za kam  zewn.🙂
Koszalin- wyłączyli prąd
Oto zadziorna rozkrzyczana młodzież:
Samiec 3HS waga 635g
Samiec 4HS waga 680g
Samica 5HS waga 945g
Samiec 6HS waga 705g

https://zapodaj.net/plik-24f9Uak6X9
elik
od razu widać, która to samica
Ostatniemu się spodobało, chce jeszcze raz :D
😆
Bedzie obraczkowanie dzisiaj?
zamiast obiad gotować to na dzieciaki patrzę, ale nie mogę się oderwać, w tak szczególnej chwili. Pozdrawiam Panią i Pana - leku wysokości nie macie 😀
Jeden gamoń się drze, reszta udaje, że ich nie ma ;)
🤣🤣
Poodka
Będzie, po godz. 14 😉
www.peregrinus.pl
Ogłoszenie
Zaplanowane na dzisiaj obrączkowanie w Koszalinie zostało odwołane. 🙁
Poodka
Spròbujemy jutro, może się uda 😉
Gawi
OK mówi się trudno, czeka się dalej. A kiedy teraz
www.peregrinus.pl
Chyba jeszcze nie ma decyzji.
Gawi
młode będą miały mocniejsze dzioby
😆
Koszalin padł, prąd wyłączyli, prace na kominie. Ooo już jest przekaz
Czekamy na obrączkowanie :)
Karmienie w Koszalinie 6.00
Ale numer😮, Ptyś😉  już wpisany u góry na stronie, a zawsze trzeba było przypominać o wpisach
myślę,że po zawirowaniach z Lublinem nasz Mec wreszcie się  zorientował , ze na własnym kominie też ma fajne sokoły
Szok i niedowierzanie! W tym roku nawet z konkursem dla młodzieży szybko się ogarnęli. Brawo MEC Koszalin 👋🏻
Gawi
Na stronie MECu co rusz były informacje o sokołach.  A jeśli chodzi o kreatywność na stronie firmowej to PEC w Wałbrzychu jest/był dużo lepszy.
Więcej