Pokaż:Wszystko
W Trzebieży sokół w gnieździe. Chyba do dna sie z tym dołkiem dokopali, tylko oko widać 😆
Czy to najmłodszy cycuś siedzi w gnieździe? Ja nie mogę rozpoznać 23,35
W Dolinie jedno z młodych się pokazało.
Amika
Położył się, czyli zostanie na noc
Forest cioka w gnieździe.
Został jeden na śniadaniu
Dolina. Dwója młodych w jadłodajni.
1 Wyświetlenie
1
Trójka beztrosko leży a czwarty , ciekawe może pod gniazdem siedzi?
20:28. W Dolinie są trzy. Dwa plackują a trzeci rozgląda się czy nadleci jakaś kolacja.
Dobry wieczór. Dwójka leżakuje a trzeci rzecz jasna  "pilnuje" 😉
W gnieździe wylądowała Bonka. Skubie łapę z zieloną obrączką !?
1 Wyświetlenie
1
młody w gnieździe
i jakieś śniadanko, ale już tylko jeden zajada...
elik
są już dwa młode
Śpią sobie beztrosko tylko te robactwo dokucza im.
Ciekawe gdzie przebywa czwarty? Jak reagują na burzę , boją się trochę?
Yvone
NIe boją się burzy , ani sztucznych ogni, wszak w Npwy rok,zaraz po wybiciu północy  do gniazda wpadła ubiegłoroczna młoda i jedzeniem w szponach  o nowy rok zaczęła od obfitej kolacji Noworocznej :D  , film - gdzie 4 młody   https://youtu.be/xXGtLk784OI
Nie ma jak w domu...❤️
Trójka w domu, czekamy na czwartego. https://zapodaj.net/plik-2FuG5hocXA
już jest
buber
Więcej