Alina, Antonówka, Citro i jeśli jeszcze ktoś jest z Łodzi- zróbcie coś z tymi bachorami. Człowiek ma pracę, obowiązki, a nie gapić się jak ta trójka rozwala komin, może Łódź i do tego patusy leją rodziców
Do tego niewychowana banda budzi się przed świtem i nie da się człowiekowi wyspać. Tylko trzeba wstawać, kompa odpalać, bo oni szaleją o nieludzkiej porze.
Pytanie od laika - dwulatka Afrodyta zrzuca jeszcze szatę juwenalną? Może się zmienić odcień jej piór, czy w tym wieku już ma swoje ostateczne upierzenie?