I od 8:59 mamy komplecik rodzeństwa Dżulian zaczął pielęgnację piórek, to reszta to samo 😆 i dalej czekanie na transport śniadania. Majeczka skubała wczorajsze jedzenie.
Alina, Antonówka, Citro i jeśli jeszcze ktoś jest z Łodzi- zróbcie coś z tymi bachorami. Człowiek ma pracę, obowiązki, a nie gapić się jak ta trójka rozwala komin, może Łódź i do tego patusy leją rodziców
Do tego niewychowana banda budzi się przed świtem i nie da się człowiekowi wyspać. Tylko trzeba wstawać, kompa odpalać, bo oni szaleją o nieludzkiej porze.