Pokaż:Wszystko
Gdynek i fragment boginii na wizji.
1 Wyświetlenie
1
1 Wyświetlenie
1
Serducho się cieszy, cudny widok❤️❤️❤️
1 Wyświetlenie
1
rodzeństwo w komplecie na wizji
1 Wyświetlenie
1
Aktualnie dwójka na wizji. Jedno wcina na daszku, drugie już raczej po posiłku na balustradzie w tle 😁
1 Wyświetlenie
1
elas59
Obecnie Jedno na poręczy , Dwójka na daszku .
Antonówka
Wcinająca Majka a brat dołączył. Dziewczyna trochę straszy, ale jedzą oboje. Mam nadzieję, że będzie nagranie z tej komedii na daszku 😅
Dwa młode meldują się przy budce (balustrada i krata)
1 Wyświetlenie
1
Citro
..i fruuu polatał sobie jeden pomiędzy kominami.
jur
jur
Któryś z młodych na barierce
1 Wyświetlenie
1
Młode na daszku, napisałam, wróciłam na podgląd i pusto
1 Wyświetlenie
1
Misio779
Ważne że kamerki działają już
W Łodzi potężna burza. Trzymam kciuki, że nasza rodzinka ma bezpieczne miejscówki
1 Wyświetlenie
1
poręcz od strony zaplecza budki
1 Wyświetlenie
1
A to taka odmienna sytuacja o 21:21. Zszokowany gołąbek na daszku,albo jak kto woli - kolacja sama przyfrunęła 😲
https://zapodaj.net/plik-lL9tyQ7cGe
1 Wyświetlenie
1
Dwie sztuki obecne. Chłopak na daszku i zapewne Majka na barierce.
2 Wyświetlenia
2
No dobra, nie wiem, na barierce siedzi Majka czy Afrodyta?
2 Wyświetlenia
2
Antonówka
Może w identyfikacji pomoże to, że Afrodyta póki co ma bielszą pierś 😅
Łódź .... podwodna, ciemność widzę
1 Wyświetlenie
1
młody na daszku i ktoś w budce
1 Wyświetlenie
1
Arau
Gdynek w budce, na daszku Dżulian
Misio779
Moim zdaniem Gdynek i Dżulian
Więcej