Pokaż:Wszystko
jur
jur
Gdynek już dłuższy czas przysypia na budce
1 Wyświetlenie
1
elas59
Właśnie odleciał 11:13
Misio779
W kam3 widać. 1 nie łapie go, bo na samym rogu siedzi 😀
Majka z bratem biorą prysznic na barierce, oo brat już poleciał.
2 Wyświetlenia
2
Citro
Teraz Gdynek na daszku podjada
Kolacja w budce
1 Wyświetlenie
1
elas59
Odleciała o 19:29:38 czasu kamerki
młody sokół w budce
1 Wyświetlenie
1
młodzik na daszku , na łupie siedzi ale nie je, w oddali (kam 2) siedzi Afrodyta, był tez Gdynek
1 Wyświetlenie
1
aalina
To chyba Dżulian. Później Afrodyta też nieźle podjadła.
Z godzinę powrzeszczał, zabrał resztkę jedzenia i poleciał przy kompletnym braku zainteresowania Afrodyty i Dżuliana 😄
1 Wyświetlenie
1
Jak Dżulian przestał trochę wrzeszczeć, to teraz Veolian koncert daje 😛
http://foto-hosting.pl/img/5e/2c/e6/5e2ce662ecf52edda5eb0520391fdd3e97347a98.jpeg
2 Wyświetlenia
2
Teraz karmiła drugiego do dzióbka, a w budce Dżulian nerwowo latał, teraz wlecial na daszek i co chwila wrzask, a Afrodyta z barierki pilnuje 😄
http://foto-hosting.pl/img/50/0e/db/500edb516f7487e225be62418d6d820f3bed482b.jpeg
1 Wyświetlenie
1
Dżulian po jedzeniu z wrzaskiem na kratę poleciał, za chwilę Afrodyta na daszek wskoczyła i rozpiórkowuje ptaka i teraz ona na obiadku
1 Wyświetlenie
1
Afrodyta na barierce. Młody właśnie kończy obiad i wyciera sobie dziób, jak przystało na kulturalne dziecko.
1 Wyświetlenie
1
Citro
Drugi głodomór na obiedzie.
elik
Afrodyta się posila na daszku
elik
młody na kracie przed budką
Gdynek i fragment boginii na wizji.
1 Wyświetlenie
1
1 Wyświetlenie
1
Serducho się cieszy, cudny widok❤️❤️❤️
1 Wyświetlenie
1
rodzeństwo w komplecie na wizji
1 Wyświetlenie
1
Aktualnie dwójka na wizji. Jedno wcina na daszku, drugie już raczej po posiłku na balustradzie w tle 😁
1 Wyświetlenie
1
elas59
Obecnie Jedno na poręczy , Dwójka na daszku .
Antonówka
Wcinająca Majka a brat dołączył. Dziewczyna trochę straszy, ale jedzą oboje. Mam nadzieję, że będzie nagranie z tej komedii na daszku 😅
Więcej