Pokaż:Wszystko
Gdzie poszły laski?
1 Wyświetlenie
1
Gawi
A licho wie, wczoraj też ich nie było. Przedwczoraj ktoś ich przestraszył i uciekli
O 8:30 Ptysia już nie ma, a Sambor przyleciał 😃
2 Wyświetlenia
2
Ptyś znowu na barierce moknie o 8:25. Widać tak lubi 😜
http://foto-hosting.pl/img/e1/48/54/e148549578bc84ddb7926afdc678c58670658790.jpeg
2 Wyświetlenia
2
Ale leje 😲 a Ptyś na progu o 17:18
Według zapisu tuż przed 15:25 przyleciał na barierkę, a o 15:39 do budki wskoczył. Wyglądał jak ulepek z mokrych piór 🤣
1 Wyświetlenie
1
🤣
Wszędzie pusto, mówię o sokołach w. tylko Nila za kominem się ukrywa
1 Wyświetlenie
1
1 Wyświetlenie
1
Gawi
Ptyś
17:30 Ptyś i Nila są. Jedno w budce suchary je drugie na budce
http://foto-hosting.pl/img/89/f7/62/89f7626dc7ae6d3fe1cdae3b0e9154223314fc71.jpeg
1 Wyświetlenie
1
Gawi
Nila
Sokół na trzepaku tyłem do kamerki
1 Wyświetlenie
1
No nie, to ja tu nie nagrywam , bo 3 rosołowe a Loza na fb ff wywaliła film  i wszystko widać ,obrączki też, Czy ona wie co robi?? Chyba coś z nią nie tak
1 Wyświetlenie
1
1 Wyświetlenie
1
Gawi
Agra
Luksusowy lunch na dachu.
1 Wyświetlenie
1
ok 20:00 Agra zjadła całą zdobycz, później odpoczywa w pięknych kolorach zachodzącego słońca
Już działa  wszystko z wyjątkiem Pozn
1 Wyświetlenie
1
No i padł, albo znowu coś robią. Już widzę inni też nie maja - stream360
1 Wyświetlenie
1
8:12 Ptyś (chyba) w budce
1 Wyświetlenie
1
Więcej