Pokaż:Wszystko
Gdynek na progu
1 Wyświetlenie
1
Niedawno któreś z młodych obrabiało porzucony wcześniej na daszku łup.
Iwona 65 dziękuję za filmik z (...) 😃
1 Wyświetlenie
1
Któreś z młodych daje koncert na poręczy.
1 Wyświetlenie
1
od strony zaplecza młody się pożywia
1 Wyświetlenie
1
Ktoś daleko na barierce  kam 3
1 Wyświetlenie
1
Kos
Kos
02.07 Edzia wpadła z wizytą do Łodzi.
Starszej siostrze jednak nie przeszkadzała 😉
To miejsce odwiedza już po raz kolejny.
Co ją tu przyciąga 🤔

https://zapodaj.net/plik-M4QpqCDxF4
1 Wyświetlenie
1
Citro
Edzia czeka aż człowieki jej budkę albo skrzynkę zbiją.
IzaEs
A teraz to też Edzia siedzi na barierce ?
Antonówka
Nieczynna elektrociepłownia. Miejscówka pomiędzy dwiema zajętymi 😅
Afrodyta na barierce, dziecię z obiadem na daszku.
1 Wyświetlenie
1
Wpadł z impetem i wrzaskiem Dżulian, wykurzył Gdynka, Afrodyta mniej czuła na darcie młodego, spokojnie jadła dalej, a teraz podkarmia synusia.
1 Wyświetlenie
1
Gdynek w budce
1 Wyświetlenie
1
Arau
I przyleciał rozdarty Dżulian i tyle z romantycznej kolacji :D
Daszka
Aktualnie skubie jedzenie na kracie, a Afrodyta drze się na niego od dobrych kilku minut.
elik
ciekawe, czy samica zostawi mu łup
elik
Gdynka przegonił młodzik
Arau
Usiadła na nim jak kwoka na grzędzie, wątpię :D Ale poradził se chłopak, ma dużo resztek :P
Afrodyta z łupem, zbliżenie. Ale jej ogon wysrebrzał :)
1 Wyświetlenie
1
Podwieczorek na kracie
1 Wyświetlenie
1
elik
przy łupie Majka i któryś z braci
Młode obrabia lunch przed budką, nie widzę obrączki
1 Wyświetlenie
1
Arau
2 HW Dżulian. Nie wiem co pochłania, pustułkę?
Citro
Masz zdjęcie?
Arau
Nie, niestety, jak złapałam to już łup był bez głowy i w trakcie obrabiania, ale po wzorze na skrzydłach i ogonie wyglądało jak młoda pustułka
W Łodzi pada, a Gdynek siedzi w budce.
1 Wyświetlenie
1
młody na poręczy
1 Wyświetlenie
1
Z rana Afrodyta z łupem, o 9 Gdynek na daszku.
1 Wyświetlenie
1
Więcej