Pokaż:Wszystko
Chyba stracę przez niego resztę GB, ale nie potrafię oderwać od niego oczu🧐😁
127oskarALFA
tylko w ramkę i na ścianę .
Popołudniowy relaks na ulubionej huśtawce😉
Forest o 13:48 przyleciał. Był sam, chociaż kilka minut ciokał. O 14:27 przeniósł się na swój konar i cały czas jest. (16:22) 🤩 od 15:23:40 na zoomie.
http://foto-hosting.pl/img/f1/3d/de/f13dde78c37d74f1c90a6586f96ad8a5e14c61ee.jpeg
Dzisiaj, po 11., dwa kowaliki naprzemiennie oczyszczały gniazdo Zdenki i Borka z insektów i robali:) Trwało to prawie kwadrans...
Forest czeka na swoją miłość
Którą? 😂😂😂
Tegoroczny samczyk 6EU , o zwycięskim imieniu Zderek , w Sokołopedii jest zapisany jako Zdenek ..już ten problem był tu omawiany , może niezbyt skutecznie ,  bo imię w   dalszym ciągu jest  niewłaściwe ...i tu prośba  do OP o   korektę 😊
..
1 Wyświetlenie
1
oczami.ptakow
W takim razie muszę do Ciućka napisać, bo tylko on może nazwy tematów na sokołopedii zmieniać ;) Jak wpisywałem, to na stronie był jako Zdenek, później musiało zostać zmienione.
......to od Ciebie nie wyszło , ale poprawić trzeba 😉
Forest w gnieździe. Będzie wypluwka 😅
A któż to siedzi w Trzebieży na konarze i pilnuje gniazda? Nie widzę obrączek:( 14:38
Marlena72
Piękny 😍, chwilo trwaj...
Kos
Kos
Forest ,objedzony jak bąk 😏
Miałam wrzucić filmik z wczorajszego spotkania w Trzebieży, ale już jest na forum. Ale moje wątpliwości pozostały bo na zrzutach nie mam pewności czy samica ma obrączki , czy nie. W telefonie słabo widać i  zdania są podzielone. Więc prośba,  na komputerach lepiej będzie zobaczyć. Tu zwolniłam trochę tą ekspresową randkę 
https://youtu.be/C599drDaN84?si=dFFcyCyL8eBlWLGI
Misio779
Bo już trzeci raz z rzędu przy spotkaniu jak samica wlatuje do gniazda to nic nie widać.Albo tyłem, albo bokiem i nawet nie wiadomo czy obrączka jest, jakby nie mogła na chwilę stanąć na brzegu gniazda 🤣
A dzisiaj nie widzę żeby jakieś spotkanie było.Jak pan Forest wskoczył na konar tak już 3 godziny siedzi 🤩 ( 17:35)
Iwona65
Taaa. Też pięknisia oglądałam
Antonówka
Przy wyskakiwaniu z gniazda ja widzę wzorek na nodze w miejscu, gdzie byłaby obrączka. Ale samej obrączki nie, chyba, że tak ułożona, że nie widać zapięcia. Ewentualnie przyszła na randkę z brudnymi nogami i może dlatego tak krótko to spotkanie trwało 😆
Iwona65
No właśnie, jeśli chodzi o ten wzorek czy jakiś paproch.
Już po widowisku, obiekcik, niczym mini balonik poleciał do góry😵
Czy ktoś wie, co to za kolisty obiekcik unosi się nad gniazdem? Czy ktoś teraz obserwuje gniazdo w Dolinie?😲🧐
W Trzebieży Tajga kołysze się z gniazdem i robi popołudniowy przegląd piór 
Kos
Kos
Raczej Forest 😏
W Dolinie jakieś drzewko zakiełkowało w gnieździe 🤣
Też to zauważyłam. W przyszłym roku młode będą się "chować" pod palmą 😉
Zasłużony sen na brzegu gniazda...tylko nie wiem, kto śpi😏
Jeśli Tajga zostanie na noc, to raniutko może być ciekawie. Albo nieciekawie jak pojawi się Forest a zanim nowa samica
Więcej