Pokaż:Wszystko
Dżulian z łupem na kracie. Ale nie wiem czy on upolował czy "dostał" od Afrodyty bo ona rozglądała się wcześniej z poręczy.
1 Wyświetlenie
1
Ten łup który pałaszował młody został odebrany Afrodycie. A samica poleciała i przyniosła sobie nową zdobycz.
https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/lodz/30880-sokol-wedrowny-veolia-lodz-2024?start=570#307374
1 Wyświetlenie
1
młody z łupem i samica z żywym łupem na daszku
1 Wyświetlenie
1
Misio779
Polecieli, a łup na daszku został na później 😄
samica z dużym łupem
1 Wyświetlenie
1
1 Wyświetlenie
1
Afrodyta na barierce 20:00
1 Wyświetlenie
1
Afrodyta na daszku na śniadaniu 7:25. Pół daszku w białych piórach po jej posiłku 😁.
1 Wyświetlenie
1
Afrodyta na barierce
1 Wyświetlenie
1
Afrodyta je śniadanko na daszku 😁 9:10
1 Wyświetlenie
1
Młody gwiazdor w zbliżeniu. Można podziwiać. Dżulian oczywiście.
1 Wyświetlenie
1
1 Wyświetlenie
1
Afrodyta na poręczy
1 Wyświetlenie
1
Afrodyta na daszku z obiadem
1 Wyświetlenie
1
Arau
Zjadła, odpoczęła, znowu pojadła. Chyba zdziwiona, że jej nikt nie przeszkadza
Veolian na wizji!
2 Wyświetlenia
2
Dżulian na daszku czeka na kolację
1 Wyświetlenie
1
Citro
Drze się jak to on ma w zwyczaju. Przyleciał ojciec (jeśli dobrze zobaczyłam). Pogonił rodzica szybko.
Więcej