Pokaż:Wszystko
W lodzi na balystradzie sokol, widoczny w połowie
3 Wyświetlenia
3
Afrodyta na barierce Dżulian z łupem na daszku się drze od czasu do czasu 😃 
Zoom na Afrodytę 🤩
http://foto-hosting.pl/img/c7/70/ed/c770ed8282175eb0b66164d4fec7025832b37839.jpeg
3 Wyświetlenia
3
Od rana brak podglądu.
2 Wyświetlenia
2
Misio779
Działa już.
Gdynek w budce 10:34 😀
2 Wyświetlenia
2
Zoom na Dżuliana. On tak krzyczał. Afrodyta odleciała to spokój od razu 🤩.                                Tak się zastanawiam, czy Majka i Veolian nie wyruszyli w świat już dość dawno. Majki to już nie ma bardzo długo, a Veolian był udokumentowany razem z Dżulianem na forum 30 lipca, a przez Arau tutaj około 5 sierpnia. Później to można przypuszczać który młody się pojawia, ale według zdjęć i filmików na forum to raczej zawsze jest Dżulian.🤔
http://foto-hosting.pl/img/de/6c/31/de6c3155815814bf69a39bae5183c56d9580a419.jpeg
3 Wyświetlenia
3
powsinoga
A jaki najedzony 😂
Afrodyta je obiad na daszku, a młody na barierce się przygląda i się drze 😆 16:12
2 Wyświetlenia
2
2 Wyświetlenia
2
AnaOxy72
Zalotnik. 🥰
powsinoga
Jaki on piękny 🥰 po rodzicach 😊
Aftodyta na poręczy i ktoś w budce. Być może Gdynek. 7:24
7:29 trójka jest, bo jeszcze Dżulian na poręczy 😃
2 Wyświetlenia
2
Afrodyta i Dżulian jedzą kolację na daszku 😃
Za chwilę zostawiła mu łup i czuwa z góry. 19:51
http://foto-hosting.pl/img/67/37/28/67372843e755724b51baf4a8843f8e7cefacd29c.jpeg
1 Wyświetlenie
1
Iwona65
Zostawiła, ale po wcześniejszej drace :)
17:37 sokół na barierce a drugi w budce
1 Wyświetlenie
1
Misio779
Afrodyta na barierce, Gdynek w środku.
Zdziwiłbym się jak by odwrotnie było 😂
Dżulian z łupem na kracie. Ale nie wiem czy on upolował czy "dostał" od Afrodyty bo ona rozglądała się wcześniej z poręczy.
1 Wyświetlenie
1
Ten łup który pałaszował młody został odebrany Afrodycie. A samica poleciała i przyniosła sobie nową zdobycz.
https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/lodz/30880-sokol-wedrowny-veolia-lodz-2024?start=570#307374
1 Wyświetlenie
1
młody z łupem i samica z żywym łupem na daszku
1 Wyświetlenie
1
Misio779
Polecieli, a łup na daszku został na później 😄
samica z dużym łupem
1 Wyświetlenie
1
1 Wyświetlenie
1
Więcej