Zoom na Dżuliana. On tak krzyczał. Afrodyta odleciała to spokój od razu 🤩. Tak się zastanawiam, czy Majka i Veolian nie wyruszyli w świat już dość dawno. Majki to już nie ma bardzo długo, a Veolian był udokumentowany razem z Dżulianem na forum 30 lipca, a przez Arau tutaj około 5 sierpnia. Później to można przypuszczać który młody się pojawia, ale według zdjęć i filmików na forum to raczej zawsze jest Dżulian.🤔
http://foto-hosting.pl/img/de/6c/31/de6c3155815814bf69a39bae5183c56d9580a419.jpeg