Pokaż:Wszystko
Dzięki Adminie za kam zewn.
6 Wyświetleń
6
Koszalin kam zewn padła
5 Wyświetleń
5
4 Wyświetlenia
4
Nila obecna od 9:07, a od 9:55 w budce urzęduje 😀
2 Wyświetlenia
2
Ptyś urzędował od 6:34 do 7:46. Czyżby to Nila przelatywała?😄
http://foto-hosting.pl/img/b2/59/1c/b2591c0d0bb07cbe21a6b607b3419c3f9e3061fa.jpeg
2 Wyświetlenia
2
Od 5:08 urzęduje Ptyś (chyba)😀
2 Wyświetlenia
2
Gawi
Nila do 7:30  a od 7:36 do 7:40 Ptyś
Nila rano była 6:36-7:19
2 Wyświetlenia
2
Nila na barierce od 7:32
2 Wyświetlenia
2
Gawi
Ktoś Nilę wystraszył nagle odleciała
Przyznać się kto kamerą ruszał, ze Nila zwiała😎. Refleks to ona ma, trzeba przyznać, resztki zabrała z sobą, a co.
2 Wyświetlenia
2
Czy to Sambor na dachu?
3 Wyświetlenia
3
Dan21
Zjadł na daszku porządne upolowane śniadanie, więc chłopak sobie dobrze radzi 🙂
Gawi
Tak to Sambor 6HS
Po blisko dwóch tygodniach widzę, że się ktoś pojawił. Nila na barierce 😀 7:07
2 Wyświetlenia
2
Gawi
No bez przesady, jakbyś zajrzał na forum, to 5 sierpnia byli oboje
2 Wyświetlenia
2
W tym czasie w zeszłym roku Nila i Ptyś często wracali do domu. Dlaczego teraz nie pójdą do domu?🥺
2 Wyświetlenia
2
Koszalin jak widzę kam zewn. nadal nie działa.
2 Wyświetlenia
2
Koszalin kam zewn padła
2 Wyświetlenia
2
Gawi
Może już wystarczy tej awarii. dwie godziny brak transmisji z kam zewn.
Więcej