Miałam problem z wprowadzeniem posta w Redzie: post nie chciał się zapisać i pojawił się komunikat o błędzie Kunena
https://zapodaj.net/plik-iwmhkGOTZ4Być może dlatego, że próbowałam użyć opcji cytatu.
Ostatecznie wprowadziłam post na raty, z edycją, a cytat ujęłam w "psie uszy" wprost - nie używając opcji z edytora.