Pokaż:Wszystko
Gdynek w budce.
41 Wyświetleń
41
Afrodyta ze śniadaniem.
39 Wyświetleń
39
Afrodyta i Gdynek na wizji :)
44 Wyświetlenia
44
Afrodyta śniadanko je w towarzystwie Gdynka 😄 6:56. Gdynek głodny, czeka może coś zostanie 😃
https://zapodaj.net/plik-WB4xndrURD
59 Wyświetleń
59
Pozdrawiam spod komina 😁ktoś siedzi na drugim kominie
49 Wyświetleń
49
Afrodyta i Gdynek obecni. Afrodyta na barierce kam2 , Gdynek tradycyjnie w budce 😄 8:38
https://zapodaj.net/plik-SPJGEUr8Ty
48 Wyświetleń
48
Daszka
To jest para, która zdecydowanie daje sobie przestrzeń w związku😅.
Było spotkanie w budce, albo przetrzymanie Gdynka przez Afrodytę, ciężko powiedzieć 😂
45 Wyświetleń
45
Dzień dobry! Mam prywatne pytanie 😊 będę w weekend w Łodzi i oczywiście odwiedzę Gdynka. Czy z tego parkingu, który jest widoczny z kamery, dobrze widać gniazdo, czy trzeba ustawić się w innym miejscu? 😉
56 Wyświetleń
56
powsinoga
Bardzo dziękuję za informacje 🥰
Citro
Pamiętaj tylko ustawić się na dużym parkingu. Ten malutki, co go widać przy napisach i dacie (na dole, po prawo, jest płatny). W tej dużej hali, gdzie teraz jest "Liroj" są toalety, darmowe. Niby nic, ale pewnie ucieszy, gdy wypije się dużo ciepłej herbaty 😁.
Antonówka
Widać dobrze. Można też podejść bliżej ulicy i z chodnika obserwować. Z lornetką chyba nie powinien nikt człowieka przegonić ;) Komin jest bardzo blisko ulicy, ale też są drzewa i trzeba dobre miejsce znaleźć. Inny punkt do Zbąszyńska-Swojska po przeciwnej stronie EC. Otwarta przestrzeń, ale dalej. Jak się kogoś w locie trafi to tam fajnie widać :)
Było ciokające spotkanie 🥰
49 Wyświetleń
49
powsinoga
Gdynek w budce, Afrodyta na barierce
Gdynek też chaty pilnuje, co bracia, to bracia, 😄
43 Wyświetlenia
43
Gdynek w budce.
41 Wyświetleń
41
powsinoga
ha, ha pisałyśmy razem 😄
Dzień dobry! Gdynek kuka z budki 😂
52 Wyświetlenia
52
Gdynek na barierce. Właśnie nadleciała Afrodyta. Pociokła, a Gdynek uciekł. Weszła właśnie do budki.
59 Wyświetleń
59
Czy to piękniś Gdynek lansuje się na kamerze? 😊
67 Wyświetleń
67
powsinoga
Ma całkiem blisko do Szkwała we Włocławku 😂
Antonówka
Antonówka
Tak jest. Może faktycznie oddech konkurenta na karku czuje, bo ostatnio często jak na niego jest 😅
Citro
A tak poważniej, zastanawiam się czy to obcy sokół, czy może kręcące się w pobliżu gawrony. Pełno ich ostatnio, szaleją na niebie, ganiają się, walczą, bawią się, cała masa atrakcji. Może to wzbudza zainteresowanie naszej parki?
Citro
Pozbyli się ostatniego dzieciaka i mają więcej czasu dla siebie.
Zbliżenie na Gdynka w budce.
47 Wyświetleń
47
Więcej