Pokaż:Wszystko
10:49 Nila
44 Wyświetlenia
44
Iwona65
Polowanie było udane
Teraz Ptyś na balustradzie
40 Wyświetleń
40
Hugx2
Nila i Ptyś to najbardziej kochające dom sokoły wędrowne jakie kiedykolwiek widziałam.
Iwona65
Oj chyba nie. Są inne, które częściej są przy gnieździe. Np. Bohun i Luna, Kaszub i Tercja
Hugx2
Tak. Diamond i Xavier też.😄Czy Tercja wróciła ostatnio do Słupska?
Iwona65
Nie, nie było jej. I niech siedzi w Redzie, bo ma fajnego chłopa 😉
Ptyś do góry przyleciał, a Nila poniżej na galerię przemknęła. W tej mgle tylko jej skrzydło było widać  https://youtu.be/34af2OScWdI?si=4rMpmNWeeEZeA62Q
34 Wyświetlenia
34
Hugx2
Świetny lookout
Gawi
Ptyś jest ponownie  https://zapodaj.net/plik-jgg5F26dBf
Ptyś przyszedł na krótką wizytę.
https://zapodaj.net/plik-5VZScH0bZl
29 Wyświetleń
29
Gawi
Hugox2  zobacz jak wygląda okolica budki  https://youtu.be/gWrt8HAbtyg?si=H0tZC2TmMsWo9Jpi
Hugx2
Hawkeye Gawi.
No i po co to przestawienie kamery, żeby tą szczelinę przy kominie widzieć?
42 Wyświetlenia
42
Gawi
Daszku nie widać!!!
Gawi
Pewnie są z drugiej strony komina
Nila
37 Wyświetleń
37
Gawi
Już dzisiaj była
Iwona65
A Ciacho? Ptyś znaczy....
Gawi
Dziś nie, wczoraj się wydzierał, no to Nila dzisiaj przyleciała. Oni tak mają
Iwona65
Nie wiem czy nie siedział po lewej stronie na któryś antenach . Ale ona poleciała dokopać komuś. Wróciła, więc jeszcze nie tym razem
Ptyś wrócił. Teraz siedzi na poręczy.
https://zapodaj.net/plik-GYdvo6tqPs
39 Wyświetleń
39
Gawi
Była przerwa w transmisji
Czy to oznacza, że darowizna zakończyła się sukcesem?  
https://zapodaj.net/plik-dr8SdANVH5
48 Wyświetleń
48
jolajola
ja przetłumaczyłam, transakcja zakończona sukcesem https://zapodaj.net/plik-SDW1ZHZVCV
Hugx2
Dziękuję jolajola. Mój przyjaciel powiedział mi właściwego odbiorcę i zapłaciłem pomyślnie za drugim razem.😄
Amika
Uśmiechnięta emotikona oraz przewalutowanie na PLN sugeruje, że transakcja się powiodła. Niestety treści ze zrzutu nie da się skopiować i wrzucić w tłumacza gogle by przeczytać komunikat PayPal
Hugx2
Dziękuję Amika. Wpisałem zły adres e-mail za pierwszym razem. Ale właśnie ponownie zainicjowałem transakcję i okazała się udana.
Cześć! Złożyłem wniosek o darowiznę przez PayPal na peregrinus.pl, ale na stronie internetowej było napisane "Darowizny dla tego odbiorcy nie są obsługiwane". Jak mogę przekazać darowiznę na rzecz stowarzyszenia?
45 Wyświetleń
45
Amika
Hugx2 - kartą płatniczą spróbuj przez tego linka ze strony forum widocznego nad podglądami (zaznaczyłam strzałkami) https://zapodaj.net/images/d021cebd03fce.jpg
Hugx2
Dziękuję . Czwarte zdjęcie pokazuje "Donations to this recipient aren’t supported in this country "😢
Amika
Mój błąd, wybacz, nie wrzuciłam tego do przetłumaczenia.
Hugx2
Dzięki za odpowiedź
Iwona65
Ooo. Widać zawodowca 🙂
Iwona65
Przelewem.
Hugx2
Nie mam polskiego ani europejskiego konta bankowego.
dawnnight
抱抱,
寄信給官方就可以,他會重新發起交易
Hugx2
我私信你啦~从paypal的网站直接发起了交易,不知道那个邮箱地址对不对。希望可以成功。
Iwona65
No to może przekaz pocztowy. Zresztą , jeśli masz jakiekolwiek konto , w jakimkolwiek kraju, to nie ma problemu. Przed numerem konta na który wysyłasz kasę wpisujesz PL w przypadku Polski. Nr konta jest na dole strony
Kochani FF, startujemy z zamówieniami kalendarza, niestety forum nie działa 😔 Dlatego boxik musi udźwignąć informacje o kalendarzach ;) Koszt kalendarza to 70zl tzn kalendarz 50 zł, wysyłka +koperta to 20 zl. Niestety na wysyłkę nie mamy wpływu, cena rośnie to i my musimy podnieść (cena kalendarza jest niezmienna od kilku lat)
Zamówienia, jak zwykle składamy na naszego maila falcofani@gmail.com tzn ilość zamawianych kalendarzy. W mailu zwrotnym dostajemy dalsze informacje :) Wysyłka kalendarzy planowana jest na 15.12 :) Pod choinkę powinny zdążyć dotrzeć 😃
59 Wyświetleń
59
Nila spędziła noc nad budką, odleciała rano  https://zapodaj.net/plik-Ez12navck0
52 Wyświetlenia
52
Dzisiaj często się pojawiali tylko że osobno. Jak Ptyś zapraszał, to Nila z dołu mu odpowiadała, jak ona zapraszała, to on nie przyszedł, ot, mają swoje humorki. Teraz Nila na wysokości  https://zapodaj.net/plik-ZgKiS7j9iI
44 Wyświetlenia
44
Gawi
Już poleciała. O  wróciła,
8:10 Ptyś (chyba) na daszku. Wcześniej w budce.
40 Wyświetleń
40
Nila i Ptyś spotykają się na śniegu.❄️ 
https://zapodaj.net/plik-lx3wjTAF4f
45 Wyświetleń
45
Ktoś siedzi na barierce a śnieg sypie, sople wiszą... jednym słowem zima w pełni
40 Wyświetleń
40
IzaEs
Piękne zbliżenie kamerki 👍🏼
Gawi
Ptyś, a ktoś się kamerą bawi.  https://zapodaj.net/plik-myvGG27pnv
Iwona65
Podobała mi się ta zabawa. Chyba 1x Ptyś w takiej sesji do dokładnego obejrzenia. Ładny skubaniec , ładne oko
Gawi
Ktoś się pobawił, sesja się skończyła, model zwiał, a kamera nie wróciła do poprzedniego położenia
Iwona65
Wiem, ale będzie następna. Jak nie dzisiaj to jutro, pojutrze... A takie oglądamy zawsze
Iwona65
Szkoda, że wróciła, bo randka byłaby w super ujęciu
Gawi
randka była wcześniej, jest nagranie wyżej. Z odległości lepiej widać ich naloty
Więcej