Pokaż:Wszystko
Trzebież działa, sprawdziłam zapisy
54 Wyświetlenia
54
Dolina Baryczy też w końcu działa 🙂
Przeglądał ktoś dalej zapisy?
70 Wyświetleń
70
xand
ja pilnowałam, nikogo nie było 😊😔
Misio779
Od skierowania kamery na gniazdo nikogo do 17:35 nie widziałem. A potem nie patrzyłem bo ciemno 😂🤣
W Trzebieży przejrzałam zapisy do południa. Ładnie wyglądają igły pokryte szadzią. Bo kamera póki co też nadaje
65 Wyświetleń
65
JS
Dostaliśmy bonusa w niedzielę, Barycz też nadaje :)
Iwona65
Rano w Dolinie była uszatka
Jest obraz w Dolinie 😀
48 Wyświetleń
48
Lili
👍🏻
Amika
Było któreś koło klatki na gałęzi po prawej stronie. Widziałam odlot
monikam54
W końcu 😀👍
Para się spotkała w Trzebieży. Zapis ok. godz. 13:41 i dalej 😀
57 Wyświetleń
57
Czy podgląd ze Szczecina zamknięty na zawsze?
69 Wyświetleń
69
Szkoda :/ A o Policach coś wiadomo? Niby był tam lęg
Gawi
Pewnie https://www.youtube.com/@DreamjumpPl/streams   nie chciał już dłużej sponsorować transmisji z gniazda.  Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o kasę. A skoki tam są nadal  https://www.youtube.com/watch?v=VpPuJuJBNPk
Przeglądał ktoś może zapisy z Trzebieży?
66 Wyświetleń
66
Lili
😯😏
Misio779
Od momentu startu dzisiaj nikogo nie było. Co minutę przeskakiwałem.
Iwona65
Do teraz to i ja przejrzałam. 🤣 Ale taką samą metodą
Jest obraz z Trzebieży. Przejrzałam zapisy do 10:20 - nikogo nie było
58 Wyświetleń
58
Misio779
Podgląd do 1:44 wytrzymał 😛
Iwona65
Przejrzałam następne do 12.07. Pusto
monikam54
Ciekawe kiedy powróci obraz z Doliny ...
elik
o, a jaka tam słoneczna pogoda
Trzebież samica.
125 Wyświetleń
125
Terka
Poleciała, to była bosa.
Efa
Efa
Ktoś w Baryczy dołkuje
108 Wyświetleń
108
Forest był od 15:34 (czas podglądu)😃,za chwilę spotkanie, o 15:56 kamera zaczęła się w kółko kręcić i jest obraz w dół skierowany 😛. Dałem filmik na forum.

https://zapodaj.net/plik-i8MjUzxPjG
98 Wyświetleń
98
Zdenka na obręczy
78 Wyświetleń
78
Zastanawiam się czy w Trzebieży padła kamera czy ja coś mam tylko z podglądem ? 😐
83 Wyświetlenia
83
Dolina, ktoś siedzi na obręczy gniazda
79 Wyświetleń
79
tiga8
Borek na obręczy chaty pilnuje.
Trzebież , kamera padła 😔🥺
67 Wyświetleń
67
Więcej