Pokaż:Wszystko
Gdynek zalatywał przynajmniej 4x, może 5. Ani razu nie pokazała się na razie Afrodyta
62 Wyświetlenia
62
elik
może ją Varso na swój komin zaprosił ?🤔
Kos
Kos
Tutaj nie zauważyłam Afrodyty na podglądzie.
Za to zajęci sobą  są Varso i Bosa 😃
Iwona65
A i ja miałam taką myśl. Gdynek też zaprasza. Afrodyta nie należy do nieśmiałych, a na wizji się nie pokazuje.Mam nadzieję,  że ma tylko jakiś odpał i żadnych więcej roszad już
Ok. 7.47 czasu kamerki Gdynek na rancie przy budce pociokał, rozglądał się i poleciał.
49 Wyświetleń
49
IzaEs
10:32 ktoś siedzi na barierce 🥰😊
Arau
9:38 na kam robi dołek
9:32 na kamerce - Gdynek na barierce, intensywnie się rozgląda
Nie ma wzmianek na boksie, nie ma na forum. Gdynka widuję, raz na dłużej,  raz krócej. Wydaje mi się, że sam poluje, a Afrodyty długo jak na nią nie było widać. Dzisiaj przy jednej wizycie Gdynek wpadł ciokająco i zapraszająco i mam nadzieję, że to do Afrodyty było skierowane
61 Wyświetleń
61
Daszka
No dzisiaj już się zaczęłam o nią trochę martwić, bo rzeczywiście to u tej pary nietypowe.
Niech już się zjawi nasza piękna, bo ja też się martwię...😞
Gdynek przy budce
63 Wyświetlenia
63
Amika
12: 20 (wg kam. 12:39) odleciał
Gdynek na daszku
57 Wyświetleń
57
elik
wrócił na wizję
Dzień dobry! Gdynek w chacie kopie kratery, a Afrodyta pozuje na barierce 😂
68 Wyświetleń
68
Mam prośbę . Proszę odnotować na Forum to wielkie wydarzenie z małym prezentem. Było nie było to jest już coś.
80 Wyświetleń
80
Iwona65
Z opóźnieniem ale jest, nagrywane od rana jednym ciągiem, czasami tylko z pauzami. Dobrze wiesz jak to jest, żeby później pokleić, a z telefonu to  koszmarek jak jest ze ze 100 plików
Mija mi robocza dniówka w  Łodzi. Jestem bardzo ciekawa c.d. ale dłużej już nie mogę siedzieć
77 Wyświetleń
77
Arau
Poleciała, wróciła na pusto. Gdynek pilnuje budki i cioka podekscytowany na jej widok
Kto nie wierzył w  Gdynka? Przyniósł prezent Afrodycie
68 Wyświetleń
68
powsinoga
Wierzę wiernie w lokalsa z Gdyni 😂
Antonówka
Ja czasem nie wierzę 😀Ale ma chłopak gest 🙃
Iwona65
tym bardziej, że sam na głodzie
Iwona65
No, podobno rozmiar się nie liczy 🙂...... bo małe to to było i chyba sam się też wcześniej poczęstował
monikam54
🤣oj liczy się gest
Para na wizji
54 Wyświetlenia
54
Afrodyta walczyłem cały ranek, bez jedzenia
54 Wyświetlenia
54
Iwona65
Prawie godzina 13, a ona walczy dalej
Niech ona już leci i nie wraca dzisiaj. Zasadziłam się na nią o rana i przetrzyma mnie jednak. Startów i przylotów miała chyba już kilkanaście. Nawet zastrzyk energii od Gdynka 😉nie pomógł jej. a w okolicy już przepłoszyła chyba wszystko.
56 Wyświetleń
56
Daszka
Chyba ten gdynkowy zastrzyk, zamiast dodać energii, tylko ją rozkojarzył😉.
Iwona65
Może na bis czeka
był start samicy, po chwili powrót, pudło na polowaniu
54 Wyświetlenia
54
elik
drugi powrót na pusto
08:25,wiosna kopulacja
😮
51 Wyświetleń
51
Gdynek w chacie, bogini na barierce 🥰
48 Wyświetleń
48
Więcej