Pokaż:Wszystko
02:08:57 Nila wróciła. Teraz siedzi na poręczy w oszołomieniu. Nie możesz spać?
https://zapodaj.net/plik-74tbLImGLn
30 Wyświetleń
30
Misio779
4:25 dalej jest.
Hugx2
5:36 dalej jest
Lubię Ptysia. Myślę, że jest bardzo piękny.☺️
Zacząłem oglądać go i Nilę w maju 2023 roku.
https://zapodaj.net/plik-gny3QNzj5N
30 Wyświetleń
30
Octopus
Mogę zaświadczyć, że Hugx2 nakręcił całkiem sporo filmów.😆
Gawi
🙂 wiem,   Hoshinow
Gawi
Hugx2
Kiedyś nazywałem go Anonimową laską.😂
Gawi
Trochę czekał na swoje imię.
give me five(four)😆
https://zapodaj.net/plik-M1PCBVOsft
32 Wyświetlenia
32
Gawi
nagle się zerwał i odleciał
Hugx2
Ptyś był zawsze czujny.😮
10:09 chyba Nila na poręczy
29 Wyświetleń
29
Hugx2
To jest Ptyś😆
Ładny widok ,para przy gnieździe
43 Wyświetlenia
43
Misio779
Ale się Ptyś nawołał od ich przylotu o 6:56😆
Nila na balustradzie
43 Wyświetlenia
43
Ptyś to mnie dzisiaj załamał. Pobudkę Nili zrobił o 3:40, Wcale się nie dziwię, ze zwiała
37 Wyświetleń
37
Misio779
Widziałem na forum, przyleciał kulturalnie do budki, chciał porozmawiać, a ona mogła nie odlatywać, tylko pogadać z nim i zostać i nikt by nikomu nie przeszkadzał i Ptyś by sobie w domu czy na progu był, Nila kulturalnie na barierce i pełna kultura.
Nie to co Bohun z Luną 😂
Efa
Efa
I tak dobrze, że go zauważyła wcześniej ... Chyba mu powiedziała co o tym sądzi ;)
Nila to jest chyba, obecna od 17:05.
Najpierw w budce porządki, a od 17:50 siedzi już 1godz 45min tyłem na barierce 😃
36 Wyświetleń
36
Gawi
Jest na forum
https://zapodaj.net/images/a613329ffcb14.jpg ktoś jest bardzo ciekawski i  ryzykuje
35 Wyświetleń
35
Iwona65
Co, albo czym ryzykuje?
Gawi
Jeżeli to Ci cokolwiek mówi, to teren elektrociepłowni nie jest terenem publicznym. Żeby było przystępniej zobacz na ustawienie kamer w Głogowie, nie chcą podnieść kam zewn ani o centymetr, Znasz kanał na YT "audyt obywatelski", to zobacz jak Audytor się pilnuje, aby nie stać za blisko bramy, płotu, czy na ich terenie (droga dojazdowa np.) Prawo na razie jest tak skonstruowane, ze z terenu publicznego można focić i nagrywać.
Iwona65
To proponuję wejść na stronę obojętnie której ciepłowni. W tym przypadku wystarczy na razie Koszalin i Gdynia bo o nie ostatnie tutaj chodziło. Zobacz jakie mają piękne filmy promujące swoją działalność a przy okazji ukazujące w różnych migawkach swoje tereny. W środku również. Poza tym, w czasach kiedy satelita odczyta napis na paczce papierosów, niektóre zakazy niekoniecznie mają sens
Gawi
Prawo jest prawem. Sami mogą robić co chcą i na co im przepisy pozwalają, ale ktoś obcy już niekoniecznie może błądzić sokolą kamerą po  nie tylko  ich infrastrukturze. Przecież na kominach są różnej maści anteny i licho wie co jeszcze.  Proponuję wejść na teren jakiejkolwiek  elektrociepłowni i sobie nagrywać co Ci się  podoba.
Ktoś bawiąc się kamerą, tak ją ustawił 🙄 https://zapodaj.net/images/00773d5b136f1.jpg   że nie widać łapek Ptysia
42 Wyświetlenia
42
Gawi
A owszem, poprawiona, praaaaawie tak jak powinna być,, o 8:36
Misio779
Kamerka chyba już poprawiona 😀
https://zapodaj.net/plik-k6GCLzt1nH
Lili
🤨🤔
Ptyś siedzi przy drzwiach
38 Wyświetleń
38
Ptyś był 16:38-17:00. Nili szukał cały czas 😀
43 Wyświetlenia
43
Nila w gnieździe
38 Wyświetleń
38
Koszalin - ktoś na barierce 🥰
34 Wyświetlenia
34
Gawi
Nila
34 Wyświetlenia
34
Więcej