Pokaż:Wszystko
W Trzebiezy remont ;) chyba kamera nowa będzie. 😃
79 Wyświetleń
79
potwornicka
Mchu jak na razie dosypali 😃
Amika
Mogliby przy okazji kory dosypać by trochę dołek podnieść
Trzecia wizyta Zdenki dzisiaj. Może będzie 🥚
65 Wyświetleń
65
Dolina , sokół w gnieździe mocno pracuje nad dołkiem
56 Wyświetleń
56
Dzisiaj w nocy nie ma podczerwieni w Dolinie Baryczy ?  Czemu tak się porobiło?
Nie ma wogóle ani szmeru , to chyba kamera nie jest włączona ?
72 Wyświetlenia
72
Misio779
Od kilku tygodni nie ma trybu nocnego.
jur
jur
Kto ogląda sezonowo tak ma.
Inspe
Nie tylko oglądam, ale jestem aktywna i staram się coś, tego,...tamtego zapisać,
jur
jur
😊
Borek gniazdo na noc oporządza
68 Wyświetleń
68
Od 14:06 do prawie 14:11 Forest był. Standardowo,pociokał, dołek pogłębił i poleciał.😃
Do końca (zapis) nikogo więcej.
67 Wyświetleń
67
Zalężenie na drzewie- 13.44 (a więc Borek mościł gniazdo a Zdenka się wydzierała na drzewie) no i Borek spełnił swój obowiązek 😇
67 Wyświetleń
67
Jedno gniazdo mości a drugie na drzewie na przeciwko się drze - Barycz 13.40
56 Wyświetleń
56
10:02 do 10:07 - dla odmiany Zdenka w gnieździe
65 Wyświetleń
65
9:18 do 9:23 - Borek był w gnieździe
55 Wyświetleń
55
Ktoś jednak jest w gnieździe, coś chyba konsumuje
57 Wyświetleń
57
elik
Borek odleciał na klatkę, przyleciała Zdenka do gniazda
Zdenka w gnieździe
51 Wyświetleń
51
2010
poleciała
W Dolinie Baryczy nie ma podczerwieni.
57 Wyświetleń
57
Trzebież , kamera nie działa
50 Wyświetleń
50
Zdenka w gnieździe
55 Wyświetleń
55
Marlena72
I juz na poręczy
Marlena72
I tyle ja widziano ... poleciała
Więcej