Moim zdaniem jeszcze za wcześnie na takie ustawienie 2 kam. Wysprzątane gniazdo już wszyscy widzieliśmy, sokoły też. Szyba na razie czysta 🤣 więc widoczny jest również sokół w środku z 1 kam. Afrodyta jeszcze słabo się garnie do gniazda, ale urzęduje na balustradzie . I omija nas jej obecność, kiedy była widoczna z 2 kam. O amorach i prezentach nie wspomnę. A działo się tam coś dzisiaj , ale to tylko na słuch
No i późno doczytałam, że jeszcze 2010 był pod kominem wczoraj. 2 dni , 3 obserwacje FF. W związku z tym podgląd na sobotę i niedzielę powinien być wyłączony 😉 No ładna pogoda ma być 🙂
Doły kopie po swojemu. Do brudnej budki niechętnie chodziła, umizgi Gdynka niespecjalnie działały. Teraz nie tylko przekopuje budkę ale i kamyczki podjada.
ja bym sie jeszcze przyjrzała, czy ona ma 7CV na obrączce 😅 Afrodyta i tyle czasu w budce?? To do niej niepodobne, a przy tak długiej przerwie to wszystko mogło się wydarzyć poza kamerami 🫣😂
Jest nowa samica ?