Pokaż:Wszystko
Moim zdaniem jeszcze za wcześnie na takie ustawienie 2 kam. Wysprzątane gniazdo już wszyscy widzieliśmy, sokoły też. Szyba na razie czysta 🤣 więc widoczny jest również sokół w środku z 1 kam. Afrodyta jeszcze słabo się garnie do gniazda, ale urzęduje na balustradzie . I omija nas jej  obecność,  kiedy była widoczna z 2 kam. O amorach i prezentach nie wspomnę. A działo się tam coś dzisiaj , ale to tylko na słuch
57 Wyświetleń
57
Gdynek na daszku
44 Wyświetlenia
44
Gdynek w budce 😍
41 Wyświetleń
41
Arau
Łaciata głowa, różowy policzek, to Edytka :) (chyba, że Gdynek był przed chwilą, bo oni tak lubią :P)
Kos
Kos
Edytka ,tzn.kto ?
Jest nowa samica ?
Arau
Nie, nie, Edytka-Afrodytka, wybacz za wprowadzenie w konsternację 😅
Gdynek za chwilę do dna budki się dokopie 🫣 Tak intensywnie pracuje.
47 Wyświetleń
47
Gdynek w budce
57 Wyświetleń
57
Afrodyta coś małego zajadała, potem amory a potem prezent od Gdynka odebrany przez Afrodytę.
51 Wyświetleń
51
Nie widziałam przylotu, ale chyba Afrodyta w budce dołkuje
51 Wyświetleń
51
Najpierw był Gdynek, trochę posiedział, potem fru na poręcz i potem Afrodyta wleciała do budki 🙂
Gdynek w budce 😊 spogląda w kamerkę
55 Wyświetleń
55
Antonówka
W końcu mogę się napatrzeć na Gdynka ...bez cienia przesady  - piękny samiec 😍
powsinoga
Po mamusi Bryzie i tatusiu Bosmanie 😍🥰
No i późno doczytałam, że jeszcze 2010 był pod kominem wczoraj. 2 dni , 3 obserwacje FF.  W związku z tym podgląd na sobotę i niedzielę powinien być wyłączony 😉 No ładna pogoda ma być 🙂
53 Wyświetlenia
53
Citro
Ładna pogoda w całej Polsce, więc czemu tylko w Łodzi wyłączać podgląd? 😉 Pozwólmy także innym wyjść z domów.
Iwona65
No i  okazuje się,  że silna ekipa tam się tworzy
Iwona65
Ale w innych gniazdach już zniesienia lada moment, więc się nie wyłącza wtedy. A w Łodzi....  uhu, hu... 😂
Antonówka
🤣
Ktos w budce
41 Wyświetleń
41
Arau
A na daszku chyba była Edytka. Ciokała, wołała, patrzyła na drugi komin, i w końcu skoczyła na główkę. Gdynek, gdzie masz prezent, żona ma puste wole!
Antonówka
Taki statyczny, to raczej Gdynek. Chyba że dziewczyna nam niespodziankę szykuje 😊
Iwona65
Gdzieś za 2 tygodnie? 😀
Antonówka
z nią wszystko jest możliwe 😶
Czytam na forum wpis Aliny i utwierdzam się w przekonaniu, że podgląd w Łodzi należy wyłączać częściej. Też była pod kominem 😀
79 Wyświetleń
79
aalina
Lepiej nie, bo z dołu nie widać jajek 🤣
Iwona65
Ale tak od czasu , do czasu 😉. Była Daszka, byłaś Ty  a zobacz jakie jeszcze są silne odwody w Łodzi
ktoś w budce pogłębia dołek
68 Wyświetleń
68
Iwona65
Była najpierw ona, później Gdynek
Iwona65
Ona poleciała, coś upoluje i resztki będzie mogła złożyć w gnieździe 😂
Daszka
Wiedzieli, co robią, sprzątając budki Afrodyty i Torki na samym końcu😉. Odrobinę dłużej będzie znośnie😅.
Arau
Gdynek musiał po Afrodycie poprawić :P
Daszka
Trzeba zrobić porządki po tych porządkach😅.
Cudnie czysta budka z całego serca dziękujemy
58 Wyświetleń
58
Afrodyta lekko zdziwiona szykuje nowe dołki 😂 Budka pięknie posprzątana dziękujemy bardzo 🤗 
58 Wyświetleń
58
Arau
Ale jaka podekscytowana jest, nagadać się nie może :)
Citro
Nie tylko ona jest podekscytowana ;)... a ile wpisów pod Łodzią w ostatnich godzinach 😁
Citro
Doły kopie po swojemu. Do brudnej budki niechętnie chodziła, umizgi Gdynka niespecjalnie działały. Teraz nie tylko przekopuje budkę ale i kamyczki podjada.
Iwona65
A ja myślę,  że to jeszcze nie był ich czas
Iwona65
Ona się chyba zastanawiałam czy kominów i gniazda nie pomyliła. Zakręcona była faktycznie na początku
Citro
Coraz bardziej podobna do Amon. Policzek bardziej różowy a i głowa ciemnieje.
Antonówka
ja bym sie jeszcze przyjrzała, czy ona ma 7CV na obrączce 😅 Afrodyta i tyle czasu w budce?? To do niej niepodobne, a przy tak długiej przerwie to wszystko mogło się wydarzyć poza kamerami 🫣😂
Citro
Też mi to przyszło do głowy. Zachowanie też "Amonowe". Jak zaczęła grzebać w kącikach to przypomniały mi się absolutnie pierwsze wspomnienia o Amon.
Antonówka
Ciekawe jak z dołkami w tym roku będzie. Czy każdy swój znów będzie robił, a ostatecznie i tak na miejscówkę Gdynka przewędruje 😃😂
Łódź pięknie przygotowana. A obraz żyleta. Chyba kamery były umyte
50 Wyświetleń
50
Więcej