Pokaż:Wszystko
Jakiś pomysł po co w Trzebieży ten mech? Do wysiadywania to może miło, ale czy później małe nie będą miały za ciasno?
98 Wyświetleń
98
W Trzebieży ptasi koncert, a sokoły cicho i poza wizją.
98 Wyświetleń
98
Terka
Odezwały się sokoły, ptaki umilkły.
W Dolinie chyba Borek na jajkach.
85 Wyświetleń
85
potwornicka
To mu się fucha trafiła ;) w taki deszcz 😅
Tajga na gałęzi siedzi, jak otwiera oczy to tak świeci oczami jak lasery to wygląda w tej ciemności 😃
😆
100 Wyświetleń
100
Misio779
Noooo. Aż mnie oślepiła 😂.
Była całą noc. O 5:42 poleciała.
Iwona65
Gwiezdne wojny
Tajga na gałęzi ? Chyba będzie nocowanko 😊
80 Wyświetleń
80
Misio779
Według mnie tak. Duże to takie, to Tajga.
Forest na wizji
85 Wyświetleń
85
Borek na jajkach 😍
91 Wyświetleń
91
Szybko zaczęło się wysiadywanie w Dolinie, nie czekali do 3 jajka.
150 Wyświetleń
150
Misio779
22:56 drugie jajo u Zdenki
106 Wyświetleń
106
Lili
🙂🙂
OlaOlszowska
U Zdenki jedno jajo jest 21.45 , niebawem będzie znosić drugie, przygotowuje się do zniesienia
85 Wyświetleń
85
niza
Jakby zniosła jakoś teraz to odstęp byłby 57h. W tym samym czasie czekamy też na Petrę (bo swoje pierwsze jajka zniosły bardzo podobnie)
Też tak mi się zdawało...
89 Wyświetleń
89
Zdenka chyba zniosła drugie jajko albo mam już zwidy
95 Wyświetleń
95
Przepiękne gniazdo z2giej kamerki z góry dziękujemy
85 Wyświetleń
85
JS
I odgłosy lasu - żyleta, przepięknie😍
Forest w norce
79 Wyświetleń
79
Zdenka skupiona w dołku
64 Wyświetlenia
64
Więcej