Pokaż:Wszystko
Gdynek znów przy budce. Czekamy na Afrodytę.
84 Wyświetlenia
84
Na EC4 mamy pierwsze łódzkie jajko u Varso i bosej samiczki/Jadzi/Petunii😍.
79 Wyświetleń
79
Ta ich skrzynka wygląda tak biednie. Powinni mieć porządną budkę, jak na EC3
Citro
Brawo Varso i Petunia. Rozpoczynamy jajeczny pojedynek Północ - Południe, pojedynek na jaja. 0-1 póki co. Tutaj nie ma przegranych, byle wynik był wysoki!
Daszka
Akurat w pojedynku na jaja w zeszłym sezonie EC4 pokonało całą Polskę😛. Ale mogli nimi co najwyżej poobrzucać inne kominy😉. Mam nadzieję, że w tym sezonie pojedynek na udane wyloty będzie zażarty i wyrównany😊.
Citro
EC4 już wyrobiło normę wybrakowanych samców ;) Będzie dobrze.
Kos
Kos
Dla mnie to Irenka 🤣🤣
Citro
Petunia.... bo w skrzynce dla petunii ;). drażniłam się tak jurem ;)
Daszka
Irenka też ładnie😅. Ja jeszcze myślę, że fajnie byłoby, żeby jakaś łódzka sokolica nazywała się Migawka😊. Czyli na razie mamy Irenkę Jadzię Petunię Migawkę Varsowiczową 🤣
Kos
Kos
Imię prawdopodobnie nadadzą pracownicy Veolia ,może skorzystają z propozycji 😏
Gdynek w budce, Afrodyta po śniadaniu na barierce na sąsiednim kominie.
54 Wyświetlenia
54
Citro
Podmianka. Teraz Afrodyta w budce, Gdynek na sąsiednim kominie.
Afrodyta ze śniadaniem na daszku.
49 Wyświetleń
49
13:55-13:59 któreś długo kołowało nad elektrownią, na wysokości szczytu niższego komina. Zapomniałam lornetki, więc nie wiem które :/ Do nurkowania nie doszło, ptak poleciał na wyższy komin
65 Wyświetleń
65
Gdynek na barierce toaletę robi.
67 Wyświetleń
67
Po amorach jednak zjadła ten ochłapek a potem poprawka amorów.
75 Wyświetleń
75
Iwona65
On ma najdłuższy staż w tych amorach i teraz znowu zdziwiony dlaczego ona poleciała zamiast do gniazda wejść 🙂
Daszka
Ach, ten nasz Gdynek i jego chuć...😁. A tak poważniej, to myślicie, że nasza para jest najwcześniej i najczęściej przyłapywana na amorach dlatego, że ustawienia kamer są szerzej, niż w innych gniazdach, czy jednak wyjątkowo lubią ten sport?😉
Terka
Chyba temperament. Ale to także od samicy zależy kiedy wejdzie w okres rozmnażania. U bocianów jest podobnie, umacniają więzi, także po sezonie. Jest taki kochliwy bocian Kazik w Niepołomicach, który cały sezon depcze samicę. No szatan, nie kogut. 🤣
Gdynek przyniósł prezent ale Afrodyta nie chce i Gdynek sam zajada. Taki trochę sponiewierany ten prezent
😆
65 Wyświetleń
65
Afrodyta w dołku
58 Wyświetleń
58
Gdynek się pojawił. Już jest w budce. Dokładnie o tej samej porze co wczoraj.
61 Wyświetleń
61
Citro
Afrodyta w budce
Citro
...I to tyle podobieństw do wczoraj. Budka pusta
Iwona65
🤣
Gdynek w budce
58 Wyświetleń
58
2010
Teraz przyleciała Afrodyta ze śniadaniem
bogini na wizji
50 Wyświetleń
50
Citro
Dziś dali przedwieczorny popis. Już myślałam, że zaliczy nockę, ale się urwała...
Gdynek rozgląda się za swoją panią. Ktoś widział Afrodytę dziś?
53 Wyświetlenia
53
Arau
Koło 13:50 widziałam na żywo popisy Gdynka :) Krążył wokół kominów, robił ósemki, nurkował, coś niesamowitego. W końcu przysiadł na szczycie wysokiego komina, może Afrodyta stamtąd podziwiała show ;)
monikam54
Siedzi sobie teraz i się mocno rozgląda 😁
Citro
Owocna wizyta, najpierw porządne przetestowanie obu dołków, a potem porządne bara-bara. Będą z tego jaja.
17:23 było zalężanie
Citro
Jest i dama w budce.
Wpadła jakoś na chwilę w którymś momencie dnia. 
Widać było kilka minut temu przelot sokoła za barierkami, jak już Gdynek był w budce 😊 
Chłop woła, ale naszej pannie coś się do jajek nie spieszy 🤪
Gdynek w budce, zaprasza.
51 Wyświetleń
51
Arau
A jak przyleciała, to go wcięło...
Gdynek krater pogłębia.
56 Wyświetleń
56
Więcej