Pokaż:Wszystko
Bar to zmienia Xenie czy to drugi Skierek?
Co wejdę na podgląd to albo siedzi Xenia albo jajca same..
75 Wyświetleń
75
Inspe
Teraz chyba też samica.Przyleciała rozkrzyczana! Może mają intruza?
monikam54
Z tego co zauważyłam , to ona go nawołuje o zmianę ale zero reakcji i wylatuje. Często wraca po kilkunastu minutach .
Inspe
Tak, pewnie musi go jakoś ściągnąć na te jajka. Chyba, że go zmiotło gdzieś?
Forest w gnieździe, woła Tajgę
74 Wyświetlenia
74
Baszka
Przyleciała, pierwszy odleciał Forest, po chwili Tajga
Baszka
Forest wrócił, woła Tajgę
Baszka
Odleciał
Forest zobaczył pusty dołek i jazgocze
76 Wyświetleń
76
Tajga siedzi na konarze
74 Wyświetlenia
74
jur
jur
w Dolinie jak co nocy odzywa się gdzieś daleko uszatka, słychać też szczekanie psa
79 Wyświetleń
79
Misio779
Bardzo często szczekanie psa słychać.
Xenię wyplówka męczy 😵‍💫 21:50
80 Wyświetleń
80
20:38, Tajga śpi na poręczy z głową w piórach
86 Wyświetleń
86
Baszka
Tajga nadal obecna
18.40 jajka same. Nic nie słychać, czekam na powrót Zdenki.
103 Wyświetlenia
103
elik
wróciła
jajka z Doliny bez opieki
88 Wyświetleń
88
Tajga dołek poprawia
122 Wyświetlenia
122
Baszka
Odleciałą
Podgląd z Barlinka 😀 super!!!
Chyba samiec obecnie wysiaduje.
107 Wyświetleń
107
Zdenka poderwała się zdenerwowana, słychać jakieś obce głosy
115 Wyświetleń
115
IzaEs
Już wróciła i zasiadła na jajkach
Trzebież - o godz.8:28 było słychać takiego ptaka, potem Tajga poleciała i ich głosy było słychać. Zdążyłam tylko od 8:30 pobrać zapis, słychać to na samym początku w pierwszej minucie, po odlocie Tajgi. Iwona65 posłuchaj, co to może być?
https://youtu.be/eCKlxNgCuzM?feature=shared
92 Wyświetlenia
92
OlaOlszowska
Może to jakieś krukowate?
Iwona65
tak
Barlinek oficjalnie dostępny na liście z podglądami
85 Wyświetleń
85
Gawi
Potrzebne będą oficjalne dane z ich fb kiedy zostały nadane imiona Xenia i Bar, Piszę o tym dlatego, ze z rybołowami w Rościcach jest problem. Czat nadał swoje Maszt i Rosa, a na fb  KOO jest Maszcik i Rostka  https://www.facebook.com/komitetochronyorlow/videos/758669659675768/   Czatowicze, a nawet ich Mod.nie przyjmują do wiadomości oficjalnych danych
Iwona65
Jeśli zaglądasz do nich , to powiedz czy były jakieś komentarze wczoraj odnośnie długiej nieobecności pary w gnieździe, odgłosów walki i smażenia się jajek dość długi czas na pełnym słońcu?
Gawi
Nie śledzę, gniazd bez cofajek, owszem zajrzę tam raz czy dwa razy dziennie na moment , a fb nie mam, bo nie chcę, przynajmniej  na razie
Iwona65
Dzięki
niza
Uuuu trzeba będzie dopisać do tabelek 😁
Gawi
są już 4 jajka
Tajga poprawia okop, nie wiem czy Forest będzie zadowolony ...
84 Wyświetlenia
84
Dlaczego jedno jajo jest takie białe u Xeni
powsinoga
😂
Więcej