Pokaż:Wszystko
Trzebież - 14:29:47  Czy to Forest tak uciekał przed Tajgą https://simplestream.eu/sesje/las/file/lasBOK.stream_2025-03-23-14.21.13.536-CET.mp4  EDYTUJĘ -  To jakaś małolata była a nie Tajga https://zapodaj.net/plik-N7mQIMGE24
114 Wyświetleń
114
Inspe
Wifi, mogę Twój filmik wstawić na forum?
Amika
Zapytaj bezpośrednio pod filmem, bo stąd wifi nie dostanie dwoneczka
Inspe
Oj Sokole! Wy to macie SZCZĘŚCIA Dwa
W Barlinku coś bardzo wieje.
107 Wyświetleń
107
Tajga w dołku wygląda obiecująco🤔.
111 Wyświetleń
111
a teraz jaja same
122 Wyświetlenia
122
Barlinek 8: 16 przyleciał samiec na zmianę🍀uff jaka ulga
101 Wyświetleń
101
To przyleciała Xenia, samiec przyleciał o 6:30 i siedział na jajkach prawie 2 godziny. Xenia jak przyleciała, to posiedziała kilka minut, odleciała i za chwilę wróciła. A więc samiec jest i udziela się.
Inspe
Dziękuję. Zaraz sprostuję.
zaraz spróbuję przesłać zdjęcie
7:31, Tajga odlatuje
72 Wyświetlenia
72
Tajga śpi na progu gniazda
93 Wyświetlenia
93
Baszka
21:08, Tajga śpi z głową w piórach 🙂❤️
Dolina. Jajeczka na wizji
95 Wyświetleń
95
buber
Borek już okrył.
mchu coraz mniej a i norka przysypana
92 Wyświetlenia
92
Forest w gnieździe
85 Wyświetleń
85
Baszka
Odleciał
Forest na poręczy
76 Wyświetleń
76
Baszka
Odleciał
Tajga tak się rozgląda, jakby amnezji doznała i nie wiedziała gdzie jest
90 Wyświetleń
90
Inspe
Długo już siedzi. w tamtym roku siedziała tak samo i co było? Figa
Tajga stoi w gnieździe, może doczekamy się jajka?
87 Wyświetleń
87
Baszka
Nadal jest w gnieździe, pięknie wygląda 😍😍
13:28, do Foresta przyleciała Tajga, samczyk odleciał, samiczka pogłębia dół w gnieździe
81 Wyświetleń
81
Lili
🙃🙂
Misio779
Na minutę tylko. On jeszcze z dołu się nie wygrzebał 😆
https://zapodaj.net/plik-Wdu4x4CqIw
Misio779
Wcześniej Forest dwa razy dół kopał. Ale on lubi tę robotę 😆
https://zapodaj.net/plik-QNpHRuz9Be
Jeżeli dobrze pamiętam, to czatowicze nazwali samca Bor, a nie Bar...bo jaki Bar, piwny ? ;)
88 Wyświetleń
88
Inspe
To jeszcze nic, kiedyś zrobiłam zdjęcie Foresta i podpisałam, że to FORESTER, ha, ha, ha, Kos mi to wyłapała!!
Inspe
Dobrze, zaraz zmienię w poście Bor na BAR,
Więcej