Póki co to na razie szyszkę wysiaduje 😆. Wcześniej Forest był, kopał dołek po raz kilkusetny 😂, za kilka minut Tajga przyleciała, było o 5:41 krótkie spotkanie i dołek poprawiła. Tak tam jest zawsze. Jedno kopie, drugie poprawia i tak w kółko 🤣 https://zapodaj.net/plik-o8O3qMrcPq
Super, zawsze to miło jak się nam ktoś pokaże na kamerach, wiadomo, że żyje :) Nie wiedziałam, że córka Bory dostała plecaczek, fajnie :) To znaczy dla Zdenki i Borka to wręcz przeciwnie.
https://zapodaj.net/plik-o8O3qMrcPq