Pokaż:Wszystko
o ho, Tajga w dołku
114 Wyświetleń
114
powsinoga
😂
elik
jak przyleciała i się mościła do dołka wpadła szyszka, może Tajga myśli, że siedzi na jajku ?🤔
Misio779
Też to widziałem i tak samo pomyślałem 😆
Daszka
No dobrze dopasowana do dołka😄, więc mogłaby się już przestać zastanawiać i zrobić z niego użytek.
Misio779
Póki co to na razie szyszkę wysiaduje 😆. Wcześniej Forest był, kopał dołek po raz kilkusetny 😂, za kilka minut Tajga przyleciała, było o 5:41 krótkie spotkanie i dołek poprawiła. Tak tam jest zawsze. Jedno kopie, drugie poprawia i tak w kółko 🤣
https://zapodaj.net/plik-o8O3qMrcPq
Daszka
Mają po prostu inny gust w kwestii wystroju wnętrz😆.
Zdenka znowu śpi na słodziaczka😍
https://zapodaj.net/plik-SOD4tvAQX1
100 Wyświetleń
100
22:42, Tajga siedzi na poręczy, śpi z głową w piórach 🙂❤️
85 Wyświetleń
85
Tajga robi porządki w gnieździe.  Trochę posiedziała, znowu coś poprawiła, teraz poprawa piórka
122 Wyświetlenia
122
15:36. Piękny Forest na obręczy
136 Wyświetleń
136
142 Wyświetlenia
142
powsinoga
Wnusia odwiedziła dziadków 😳
niza
Super, zawsze to miło jak się nam ktoś pokaże na kamerach, wiadomo, że żyje :) Nie wiedziałam, że córka Bory dostała plecaczek, fajnie :) To znaczy dla Zdenki i Borka to wręcz przeciwnie.
elik
nic by się nie stało, sokoły nie atakują piskląt
Inspe
Nie atakują też jajek
daro40-40@o2.pl
Ciekawe jak młode by były?
Iwona65
Ciągle się tam użerają z bielikami , jeszcze tego om brakowało.
raf
5 ED z 2023, wnuczka Borka i Zdenki,córka Bory (fotopułapka Ciućka)
Dolina Baryczy, 13:16 wizyta gościa z plecaczkiem
https://zapodaj.net/plik-M3DksqLGhp
115 Wyświetleń
115
11:39, Tajga na obręczy
125 Wyświetleń
125
Baszka
Już odleciałą
20:54, Tajga na obręczy śpi z głową w piórach ❤️🌞
146 Wyświetleń
146
19:44, Tajga na obręczy śpi z głową w piórach
146 Wyświetleń
146
18:56, Tajga na poręczy, może przyleciała na nocleg😀
113 Wyświetleń
113
Maja5
Może masz racje😊
18:10, Forest ponownie na obręczy
102 Wyświetlenia
102
Forest na wizji
117 Wyświetleń
117
Baszka
16:39, odleciał
Forest poprawia dołek
122 Wyświetlenia
122
Maja5
Zastanawiam się dlaczego ustawili tą kamerę może aby było z bliska widać🤔
Maja5
Na żywo podobnie ustawiona kamera jak w dolinie Baryczy🤔
Maja5
🥰🥰🥰🥰
Forest często zagląda do gniazda, woła Tajgę
115 Wyświetleń
115
Więcej