Pokaż:Wszystko
W Trzebieży ktoś siedzi na konarze, widać ogon 🙂❤️
91 Wyświetleń
91
20:00, Forest na obręczy
107 Wyświetleń
107
A kto się teraz mości w gnieździe?
Forest się kołysze ;)
Vega, dziękuję Ci za komplement. Mam głęboką nadzieję, że nasi 🌷PREZESI 🥰🌷
wymyślą coś dobrego dla tych dwojga sokołów z Trzebieży. Może oni nadają się coraz lepiej na  " rodzinę zastępczą" , a może trafią do nich jajka z innego gniazda?
107 Wyświetleń
107
monikam54
Też liczę , że może coś się uda w tym temacie. 
No cóż pozostaje czekać 😊
Gawi
Z tego co mi wiadomo to samice raczej nie siadają na cudzych jajkach
Gawi
Ostatnia adopcja kiepsko skończyła się dla ich jedynaczki. Może ich jeden maluch miałby szansę.
Inspe
Gawi, może miałby, a może nie. Mam nadzieję, że każda adopcja jest głęboko przemyślana, a my możemy tylko mieć nadzieję. To był ciąg jakichś nieszczęśliwych zdarzeń.  Nie wiem dokładnie czy to było to świństwo pochodzące od  ludzi, ale obecnie też panują różne wirusy w naturze, a 5 mln kurczaków hodowlanych trafiło do utylizacji z powodu wirusa grypy ptaków.
Gawi
A Siekierki i Skalski & Pegaz
Inspe
A ja o podrzuceniu kolejno do Gigi i Franka
Inspe
Przecież wykarmili Skalskiego!!!  Potem przegrał w walce o terytorium i o samicę z Frankiem!!!
Gawi
Ale ja piszę o Siekierkach, które ich nie przyjęły!! Dopiero potem trafili do Frania💔
Gawi
Oj czyżby?. W Dolinie wystarczyła różnica w wieku młodych B&Z, a  tych w klatce i już się nie sprawdziło
10:08. TAJGA leży w gnieździe_ jeszcze
10:49 Zaglądam  i już pusto
91 Wyświetleń
91
Samica w gnieździe w Trzebieży. Na cam 2 widać, że to nie gniazdo się buja, lecz kamera. Na cam 2 gniazdo stabilne.
88 Wyświetleń
88
Iwona65
Kam. nr 1 jest na sąsiednim drzewie i stąd widoczne bujanko. Kam. nr 2 jest przy gnieździe i ,, pracuje,, synchronicznie z gniazdem
Efa
Efa
Trzebież - 22:32:57 dziś cam2 słychać puszczyka
97 Wyświetleń
97
19:50, Tajga w gnieździe
100 Wyświetleń
100
Baszka
Siedzi na konarze
17:45, Tajga siedzi na obręczy
82 Wyświetlenia
82
Baszka
Odleciała
Piękny Forest olśniewa swym blaskiem 😍
87 Wyświetleń
87
14:47, Tajga leży w gnieździe😀
101 Wyświetleń
101
Smokva
wczoraj też leżała długo, ogonem kręciła i nic 😟  może dziś będzie ten dzień - oby
daro40-40@o2.pl
Może coś będzie
Efa
Efa
Trzebież odzywa się sowa - puszczyk ? Słychać w cam2.
174 Wyświetlenia
174
Iwona65
A poproszę następnym razem podanie godziny w takiej sytuacji. No żeby raz dwa w zapisach znaleźć. Z góry dziękuję 🙂
Jak najedzie się na czas dodania komentarza, to pokazuje się dokładna godzina dodania komentarza (20:54). Choć też uważam, że lepiej pisać od razu w komentarzu o jaką godzinę chodzi :)
Iwona65
Szukałam na 2 zapisach w przybliżeniu tej godziny. Nie znalazłam nic
Efa
Efa
22:32:57 dziś cam2
Iwona65
Ha, dzięki, ale już byłam poza peregrinusem tym razem
Tajga na obręczy
147 Wyświetleń
147
Myślę że kolejny raz nie będzie jajek
119 Wyświetleń
119
🤔😒
Torest w gnieździe, woła Tajgę
113 Wyświetleń
113
Piękny Borek na jajkach 
134 Wyświetlenia
134
Więcej