Pokaż:Wszystko
U Zdenki trwa karmienie , ale nic nie widać bo stoi do kamerki plecami 🤦
129 Wyświetleń
129
monikam54
Po karmieniu Borek przyleciał na zmianę , ale Zdenka go wygoniła 😀
elik
2 pisklaki+ 2 jajka
Maximus19788 proszę przeczytaj, reakcja na Twój wpis była, ktoś go skopiował na fb.
https://zapodaj.net/plik-63pDcqaaJM
122 Wyświetlenia
122
Olu, ja również dziękuję  Nie używam żadnych komunikatorów, jedynym moim forum społecznościowym jest "Sokół". Dziękuję jeszcze raz za dobrą informację, Stowarzyszeniu dziękuję za reakcję 🥰🥰😍
Kluje się 3ci pisklak u Zdenki
172 Wyświetlenia
172
58basik
To chyba jajko wciśnięte w skorupkę po kluciu.
IzaEs
Trzymajcie się kochane maluszki 🥰
są już dwa maluszki - cuuuudnie:)
147 Wyświetleń
147
Chyba jest drugi maluch.
163 Wyświetlenia
163
Nela
100% jest,przed chwilą pokazała ładnie
Efa
Efa
Też mi się wydawało tak 10min temu
Tak, jest drugi.
Nela
Chyba tak 😊
W tym gnieździe jest tak miękko, że Zdenka malucha zaraz zagniecie. Na chwileczkę go zostawiła, a po nim mnóstwo mrówek chodzi!
Oj chyba będzie tu tragedia.
137 Wyświetleń
137
IzaEs
😢
😪😪😪
Bielik odwiedził klatkę w Zamrzenicy. https://youtu.be/3RAsSJa105w
141 Wyświetleń
141
Heh, mam nadzieję, że "przymiarka" się nie udała i już stracił zainteresowanie klatką 🤔
niza
To chyba młody, zeszłoroczny.
Iwona65
Starszy. Mniej niż 4 . 2 albo 3 lata
jur
jur
Skorupka wyrzucona
153 Wyświetlenia
153
Jest maluch w dolinie!
145 Wyświetleń
145
🤗
monikam54
Super , Zdenka pokazała pół skorupki 😁
Daszka
Dokładnie tyle widziałam😁.
🤗🤗🤗
Forest na obręczy gniazda ...szkoda , że takie geny nie są przekazywane dalej .🙁
115 Wyświetleń
115
Borek przyniósł poczęstunek Zdence. Wciąż nie ma malucha, ale jajko po lewej wygląda jakby już za chwilę, za momencik. A mrówki biegają jak wściekłe
https://zapodaj.net/plik-ZkXh82Bj8w
105 Wyświetleń
105
Widziałem, że Baryczy miał jajko, które zdawało się, jakby spadło na dno.
W ciągu ostatnich dwóch dni widziałem, że Zdanka zawsze stara się najpierw trochę podnieść jaja, gdy zaczyna się wykluwać jaja, czy to dlatego, że trociny są bardziej miękkie, a jaja toną?
174 Wyświetlenia
174
Zdanka wróciła z jedzeniem i wyglądało na to, że próbuje nakarmić jaja - być może wyczuła wychodzącego z jaj sokoła wędrownego
11:55 saw four eggs.
10, dalej 4 jaja, całe z tego co widać, ale nieco toną w wiórach.
176 Wyświetleń
176
MalaMonia
Chyba jedno już pęknięte, będzie wacik
Zdenka pokazała jajka, żadnego z maluchów jeszcze nie ma
167 Wyświetleń
167
Nareszcie słychać maluchy, ciokają na dwa głosy. Ciekawe ile będzie rano, 2, 3 a może od razu cala czwórka? W tle słabo słychać sowę, może to być uszatka albo puchacz.
200 Wyświetleń
200
Rano nie widać jeszcze piskląt. 3 jaja na pewno, czwarte raczej też.
Oliwia
Zdenke coś gryzło w nogę, jak się podniosła to na pewno 3 jajka były jeszcze
O 23.15 wszystkie jaja jeszcze całe
Prawie na pewno puchacz. Dobrze że daleko.
Iwona65
Tylko nie puchacz. Nawet daleko
Więcej