Pokaż:Wszystko
Z wpisu na FB o EC4. Nie ma lekko, Varso i silny wiatr.
https://www.facebook.com/share/v/1CKSfpkGgT/
61 Wyświetleń
61
Daszka
Daszka
Ło Matko! Ale sam sobie wybrał taki los😉. Królewskie życie na pałacach od małego mu nie pasowało, to sobie księciunio, pewnie na złość rodzicom, nie dość, że wybrał do życia skrzynkę na petunie, idąc za słowami Citro, to jeszcze ubogą, bosą samicę bez biżuterii i drzewa genealogicznego sięgającego pierwszych Piastów. Nie mówiąc już o tym, że ze stolicy wyniósł się do robotniczej Łodzi😅. A tak poważnie, to bardzo dzielny jest i zdeterminowany. No lekko tam nie mają przy tych wiatrach. Aż strach pomyśleć co będzie, jak się maluchy wyklują.
Antonówka
😂

Wcześniej takiego wiatru na nagraniach nie było widać. Za chwilę zmiana pogody, może się uspokoi.
Gdynek dostał zmianę 🥰
58 Wyświetleń
58
elas59
Długo nie dała się Gdynkowi nacieszyć jajkami
Citro
Zmiana powrotna. Jajka całe.
Ta mała biała plamka na jajku jest już od dłuższego czasu  😊
46 Wyświetleń
46
Daszka
Powiem więcej. Ona jest chyba od zawsze🙂
raf
Gdynek nad Afrodytą stoi
55 Wyświetleń
55
Daszka
Cóż to był za impas😅. Myślałam, że obraz się zawiesił. Ale Gdynek przegrał finalnie tę bitwę na bezruch😉
Citro
...a to tylko Gdynek się zawiesił.
Antonówka
zostanie w budce do wyklucia?? 🤪
Citro
...albo do śniadania ..."Jeśli nie chcesz mojej zguby sikoreczkę daj mi luby"
Citro
Uparciuch z niego. Baaardzo chce zmiany, ale Afrodyta czuje zbliżające się klucie. Niech spróbuje wywabić ją śniadaniem, choć pada więc może być ciężko.
Jaka piękna jest Afrodyta z bliska dobrze widać
52 Wyświetlenia
52
Daszka
Też się nią nieustannie zachwycam😍.
Gdynek w budce, chyba chce zmiany ale nic z tego
48 Wyświetleń
48
Afrodyta nie dała Gdynkowi zmiany
53 Wyświetlenia
53
widziałam pip w jednym jajku Afrodyty będzie klucie
49 Wyświetleń
49
Gdynek przyleciał ze skrzydłami (...). Udało mu się wywabić Afrodytę i dobrać do jajek. Usadawia się cwaniak 😈😄
58 Wyświetleń
58
Citro
Krótka to była zmiana
elas59
Właśnie Afrodyta wróciła na kratę, widać tylko czubek głowy u dołu obrazu .
Cz ktoś widział dzisiaj Gdynka na jajkach ? . 
Kilkukrotnie wciągu dnia zaglądałem ,  ale za każdym razem Afrodytę zastałem .
40 Wyświetleń
40
powsinoga
Jakie piękne zdjęcie retro z moimi ulubieńcami😍 bardzo dziękuję 💖
aalina
A tak nasz przystojniak wyglądał 6 lat temu  w czapeczce
https://zapodaj.net/plik-kbzWKIXvjB
Iwona65
Jaka cicha woda
aalina
Był, był taki ładny, że mu fotkę zrobiłam
https://zapodaj.net/plik-PnpchthFw6
Citro
Był. Grzecznie leżał. Swoje zrobił.
Taka sytuacja przed chwilą: Afrodyta nad jajkami. Niby piórka czyści ale co chwila staje nieruchomo patrząc na jajka. Jakby nasłuchuje 🤔
56 Wyświetleń
56
Gdynek na zmianie. Znów pogawędka. Można prosić o oddalenie kam1? Tak by było widać barierkę. Czasami nie wiadomo z kim kwoka (płci dowolnej) tak nawija. Ktoś próbował nasłuchiwać dźwięków z jaj?
59 Wyświetleń
59
Citro
Ale numer, ledwo co napisałam a kamera oddalona. Świetnie, ale nie będę poprawiać wpisu głównego.
Przed chwilą nastąpiła zmiana Gdynek zamienił się z Afrodytą
68 Wyświetleń
68
To kiedy pierwszy maluszek będzie ? piątek, sobota ...
66 Wyświetleń
66
Daszka
Ja stawiam, że się zsynchronizują i w obu gniazdach klucie zacznie się w sobotę😎.
Iwona65
To chyba najbardziej wyczekiwane gniazdo w tym roku dla mnie. No może jeszcze Reda.
aalina
A właściwie to i tu i tu bo różnica  zniesienia ostatniego jajka to dwa dni
Citro
Hihi, dlatego pytałam 😄
niza
W EC4 termin jest na 25 kwietnia a na EC3 na 27 kwietnia.
aalina
EC3
Citro
Stawiam na weekend 😆. Afrodyta dziwnie na jajka patrzy (tak od 2 dni), jakby coś słyszała, dziś trochę gadała patrząc na nie, ale może coś z Gdynkiem ustalała.
Citro
Kiedy i gdzie? EC3 czy EC4 😁?
W Zgierzu bez zmian, jeden widoczny sokół. Dzisiaj był bardzo aktywny i pięknie krążył wokół komina. Później usiadł na najniższej galerii komina, czym bardzo mnie zaskoczył, bo zawsze siadał na środkowej. Niestety ochrona definitywnie zakazała dalszej obserwacji :(
60 Wyświetleń
60
Citro
Obserwowałeś przez lornetkę? Czy tak po prostu nadgorliwi?
2010
Przez lornetkę, mogło to wyglądać dosyć dziwnie, bo jednak nie każdy stoi przez dłuższy czas pod kominem z lornetką, ale nie robiłem zdjęć (Była zaaktualizowana tabliczka z zakazem)
Więcej