Pokaż:Wszystko
A Gdynek to się w ogóle pojawił dzisiaj?
68 Wyświetleń
68
Iwona65
Wpadał na ten rant przy podeście na sekundy, 2x widziałam  ale był jeszcze chyba sądząc po reakcji położnicy 😉
Citro
Może wpadnie na to, że trzeba z wałówką przylecieć. Wtedy zobaczymy resztę jaj.
Daszka
Ufff. To teraz naprawdę mogę się cieszyć z maleństwa🙂.
Citro
Maluch już suchy, gotowy do prezentacji a Gdynka wcięło. Ooooo właśnie była prezentacja. tzn zaprezentowała malucha nam, Gdynka brak
elas59
Od 8:30 nie było Gdynka ,  a wcześniej to nie wiem
Od 7 z kawalkiem go nie bylo. Kolo 9 zapiszczała, więc może podleciał na chwilę gdzieś w okolice budki
Citro
Miałam o to samo zapytać. Co z Gdynkiem? Afrodyta siedzi w budce chyba od wczoraj, czy może miała zmianę wczesnym rankiem?
Daszka
Może był i go nie wpuściła, bo czuła klucie🤔.
A ta też, jajka składała prawie znienacka, a teraz już dzieci uczy partyzantki, bo klucie też takie. Nagle skorupka, ale pisklaka dobrze nie pokazała już dłuższy czas.
65 Wyświetleń
65
Gratulacje dla Afrodyty i Gdynka i Łodzi z Gdyni 🥰🥳 powiększa się gromadka wnuków Bosmana🤗🤗🤗🤗🤗
65 Wyświetleń
65
niza
Przyłączam się do gratulacji 💗
Citro
Afrodyta przysypia, pokazała coś więcej? Gdynek był?
elas59
Brawo Afrodyta- Brawo Gdynek oraz Maluszek  😍
07:06 Afrodyta prezentuje tylko odrobinkę pierwszego łodzianina🐥
https://youtu.be/mg3VSF5U5Pc?si=qogpdY8KArOItBr_
64 Wyświetlenia
64
Afrodyta skubie połowę skorupki. Maluszka narazie nie pokazała, ale pierwszy łodzianin już jest.😁
63 Wyświetlenia
63
buber
buber
Podniosła się na sekundę i mamy kawałek malucha.
05:29 Troszkę pomocy nie zaszkodzi😉
https://youtu.be/gh4gJDteTNY?si=ldQCdYyZwx50TpG3
60 Wyświetleń
60
57 Wyświetleń
57
19.55 Afrodyta wróciła z wychodnego. Stan jajek następujący: https://zapodaj.net/plik-UZmh7pZmiY
77 Wyświetleń
77
Citro
Gdynek się popisał wieczorową porą.
buber
To wygląda jak pip, prawie.
Citro
Pip się powiększył.
Przyleciał Gdynek i wysępił zmianę. Na jajkach oznak klucia nie widać w tej pozycji jak leżały
57 Wyświetleń
57
elas59
Właśni minęła trzecia godzina a Afrodyty nadal tu nie ma .Gdynek dzielnie na jajeczkach siedzi i rozmawia z nimi .
Varso
56 Wyświetleń
56
Nie można zrobić budki dla Bardzo?
53 Wyświetlenia
53
Jest pip w jaju z plamką. To jajo jest zwodnicze, ma białe kółeczko i dziwne białe kreski, ale jest i pip.  Polecam filmik z FB Stowarzyszenia, ten o Varso z 12.33
59 Wyświetleń
59
Daszka
Antonówka niżej na boksiku wrzuciła link do tego filmiku. No Varso dzisiaj wygrał internety zdecydowanie😁.
Citro
Warto powtórzyć, bo filmik wymiata, a może jestem po prostu okrutna 😈
Daszka
😂
Daszka
Mam nadzieję, że te filmiki z tą najdzielniejszą z dzielnych parą z EC4 pojawią się na forum, żeby nie zaginęły w fejsbukowych odmętach.
Kos
Kos
Wstawione 😏
Daszka
💚
Gdynek znów w budce i powtórka sępienia o zmianę 😆
55 Wyświetleń
55
Daszka
Nie dał rady swojej damie. Za twarda jest😁.
Daszka
Afrodyta patrzy na niego, jakby go pierwszy raz na oczy widziała😅
Iwona65
😂
2010
Gdynek odleciał, negocjacje nie zadziałały
Z wpisu na FB o EC4. Nie ma lekko, Varso i silny wiatr.
https://www.facebook.com/share/v/1CKSfpkGgT/
61 Wyświetleń
61
Daszka
Daszka
Ło Matko! Ale sam sobie wybrał taki los😉. Królewskie życie na pałacach od małego mu nie pasowało, to sobie księciunio, pewnie na złość rodzicom, nie dość, że wybrał do życia skrzynkę na petunie, idąc za słowami Citro, to jeszcze ubogą, bosą samicę bez biżuterii i drzewa genealogicznego sięgającego pierwszych Piastów. Nie mówiąc już o tym, że ze stolicy wyniósł się do robotniczej Łodzi😅. A tak poważnie, to bardzo dzielny jest i zdeterminowany. No lekko tam nie mają przy tych wiatrach. Aż strach pomyśleć co będzie, jak się maluchy wyklują.
Antonówka
😂

Wcześniej takiego wiatru na nagraniach nie było widać. Za chwilę zmiana pogody, może się uspokoi.
Gdynek dostał zmianę 🥰
58 Wyświetleń
58
elas59
Długo nie dała się Gdynkowi nacieszyć jajkami
Citro
Zmiana powrotna. Jajka całe.
Więcej