Pokaż:Wszystko
Właśnie przybył Gdynek z małą ptaszyną ,  ale zaraz odleciał
63 Wyświetlenia
63
elas59
Gdynek po raz kolejny tym razem na pusto przyleciał i znów poleciał może dostał wytyczne 😍
Gdynek z łupem
57 Wyświetleń
57
Daszka
A tu już kolejny powoli pcha się na ten świat https://zapodaj.net/plik-uziSsYjdyP
Citro
Pracuje dziobek w jajku, było widać.  Afrodyta troszkę skołowana.
Iwona65
Kurdełe, trochę długo nie ma postępu
2010
Odleciał, a Afrodyta była chętna na przejęcie jedzenia. Co to miało być Gdynek? :)
Citro
Afrodyta niekumata. Musi sobie przypomnieć czym jest karmienie maluszków. Gdynek jej przypomina, ale ta tylko go odprawia. Może maluch musi ją podziobać po brzuchu 😉
Afrodyta z łupem na daszku.
61 Wyświetleń
61
Citro
Ciągle bez jedzenia dla malucha.
Amika
Odleciała całkiem, a już myślałam, że do budki go zawlecze jak z daszku zeskoczyła
Amika
Zatęskniła za polowaniem
Gdynek zasiadł na młodym i jajkach.
65 Wyświetleń
65
buber
Gdynek wyprosił zmianę🙂
61 Wyświetleń
61
Citro
Przyleciał z ze śniadaniem?
Daszka
Bez śniadania, za to z zapałem i entuzjazmem😉.
Gdynek znów był, tym razem na pusto, prosił o zmianę, ale Afrodyta to twardzielka.
61 Wyświetleń
61
Citro
Maluch wstał i był gotowy do karmienia. Może Gdynek znów przytaszczy jadło, pogadali coś między sobą.
Jest Gdynek z prezentem! Wszystko ok. Afrodyta odmówiła zejścia. Elik napisała, że widziała 2 kolejne pipy, więc Afrodyta siedzi. Ładna ułowka, średniej wielkości opiórowana. Brawo dla obojga.
63 Wyświetlenia
63
Gdynek przyleciał z wałówką ale Afrodyta nie przyjęła więc opuścił budkę i odleciał
54 Wyświetlenia
54
w dwóch kolejnych jajkach pip
60 Wyświetleń
60
59 Wyświetleń
59
A Gdynek to się w ogóle pojawił dzisiaj?
68 Wyświetleń
68
Iwona65
Wpadał na ten rant przy podeście na sekundy, 2x widziałam  ale był jeszcze chyba sądząc po reakcji położnicy 😉
Citro
Może wpadnie na to, że trzeba z wałówką przylecieć. Wtedy zobaczymy resztę jaj.
Daszka
Ufff. To teraz naprawdę mogę się cieszyć z maleństwa🙂.
Citro
Maluch już suchy, gotowy do prezentacji a Gdynka wcięło. Ooooo właśnie była prezentacja. tzn zaprezentowała malucha nam, Gdynka brak
elas59
Od 8:30 nie było Gdynka ,  a wcześniej to nie wiem
Od 7 z kawalkiem go nie bylo. Kolo 9 zapiszczała, więc może podleciał na chwilę gdzieś w okolice budki
Citro
Miałam o to samo zapytać. Co z Gdynkiem? Afrodyta siedzi w budce chyba od wczoraj, czy może miała zmianę wczesnym rankiem?
Daszka
Może był i go nie wpuściła, bo czuła klucie🤔.
A ta też, jajka składała prawie znienacka, a teraz już dzieci uczy partyzantki, bo klucie też takie. Nagle skorupka, ale pisklaka dobrze nie pokazała już dłuższy czas.
65 Wyświetleń
65
Gratulacje dla Afrodyty i Gdynka i Łodzi z Gdyni 🥰🥳 powiększa się gromadka wnuków Bosmana🤗🤗🤗🤗🤗
65 Wyświetleń
65
niza
Przyłączam się do gratulacji 💗
Citro
Afrodyta przysypia, pokazała coś więcej? Gdynek był?
elas59
Brawo Afrodyta- Brawo Gdynek oraz Maluszek  😍
07:06 Afrodyta prezentuje tylko odrobinkę pierwszego łodzianina🐥
https://youtu.be/mg3VSF5U5Pc?si=qogpdY8KArOItBr_
64 Wyświetlenia
64
Afrodyta skubie połowę skorupki. Maluszka narazie nie pokazała, ale pierwszy łodzianin już jest.😁
63 Wyświetlenia
63
buber
buber
Podniosła się na sekundę i mamy kawałek malucha.
Więcej