Pokaż:Wszystko
Gołąbek na śniadanie, Afrodyta karmi
47 Wyświetleń
47
Na filmiku o 19:12 pisklęta odpoczywające po wcześniejszych posiłkach. 
I dwie kolacyjki. Jako nowicjusz nie wiem jak zamieścić post na forum.
https://youtu.be/X_qu08EY1Es?si=BAzWqREjjcXHpUv9
55 Wyświetleń
55
Iwona65
Wchodzisz w ostatni post>>>  na jego końcu jest prostokąt z napisem działanie>>> rozwijasz go, pokażą się dwie opcje>>>> wybierasz ,,odpowiedz,,  Wtedy otworzy Ci się okno dialogowe do Twojego postu. I opisujesz wtedy swoją obserwację. Masz tam opcję załączniki, proponuję wcześniej przygotować foty do postu, tak żeby nie miały więcej niż 200kb. To tak na pierwszy rzut. Bo skopiowanie linku do filmiku z YT i wstawienie w poście to chyba nie będzie problem , skoro linkujesz je na boksie. Jak coś to pytaj o szczegóły. A z pierwszym postem popróbuj może w strefie testowej. Jest na forum
Dziękuję, post/filmik zamieszczony na forum
Iwona65
Isia gratuluję pierwszego postu, ale..... unikamy zaobrączkowanych łap łupów a tym bardziej uwydatniania tego w opisie. Sekta  tych hodowców narobiła już wiele strat w populacji sokoła i innych ptaków drapieżnych. A są tępi na każdy argument dyskusji
Afrodyta z dokładką
52 Wyświetlenia
52
aalina
To nie jej wina, że jest jedna wewnętrzna kamera a inaczej nie bardzo ma jak stanąć. Po karmieniu przez Gdynka małe jeszcze otwierały swoje dziubki a potem po dokładce od Afrodyty główki im poopadały.
Arau
Nie ma śladu po niezdarnej młódce z zeszłego sezonu. bardzo się poświęca i zazdrośnie chroni czteropak przed naszymi oczami :D W sumie, jak ma czytać, że któreś nie dojadło etc, to może lepiej ;)
Antonówka
😂
Citro
Malutek ładnie karmiony.
Daszka
Nawet uchyla rąbka tajemnicy😉
Daszka
Co to za ptaszek na dokładkę?
elas59
Maluszek dzióbka nadstawia tylko nie widać czy do dzioba posiłek trafia - kolacja ukryta .
Daszka
Trafiało, trafiało😊.
Kolacja i tatuś karmi
47 Wyświetleń
47
Ściśle tajne karmienie 🫣☺️
59 Wyświetleń
59
🤣😂
Citro
W sumie jest moda by nie pokazywać dzieci w internetach. Afrodyta idzie z duchem czasu.
Daszka
😂
Daszka
Jeszcze powinni zablojdować szybkę, żeby z 1 też nic się nie dało dojrzeć. Ale to już za chwilę w sumie😁. Ale jakoś tak mimo, że nie widać, to czuć jakiś spokój, precyzję i brak pośpiechu i chaosu w tym tajniackim karmieniu.
Citro
Jeszcze nie widziałam całej 4 siedzącej na kuperkach.
Waciki same
51 Wyświetleń
51
Citro
Strona wróciła. Gdynek w budce.
Obiad przyleciał na daszek:)
59 Wyświetleń
59
Antonówka
I Gdynek resztki z budki wyniósł 😆
Citro
Mówisz, że to były "resztki" ? 😂
Antonówka
😅
Antonówka
czyli sama żarcie zorganizowała?
Citro
Aha
Fajny kuper Afrodyta, dzięki 😆 
Klasycznie nie widać karmionych wacików 😉
Waciki same, kilka minut temu Gdynek odleciał. Przez chwilę się wszystkie przeciągały, można podziwiać komplet ☺️
48 Wyświetleń
48
Citro
Afrodyta na gigancie. 😁
powsinoga
😂
Arau
Wrócił i stoi nad nimi. Wygląda dość nieszczęśliwie, lubił siedzieć na jajkach, ale wiercipięty to zupełnie inna bajka :D
Oj tak, mam wrażenie, że był szukać Afrodyty, bo chętnie by się zmienił 😃
O! Gdynek sobie przypomniał o ogrzewaniu młodych🙂
54 Wyświetlenia
54
Citro
Ogrzewa ładnie, niech teraz równie efektownie zaprezentuje cały czteropak. Chyba nie mamy żadnego zdjęcia gdzie widać różnicę między maluchem a starszakami.
Afrodyta znowu dopycha maluchy.
57 Wyświetleń
57
Chyba nie głodne, bo zero reakcji 😄
Daszka
Coś tam jej się udało wmusić😆.
Daszka
Ale jakieś takie chyba mało głodne😁.
Afrodyta poleciała, zjawił się Gdynek i skubie suchara w budce.
64 Wyświetlenia
64
aalina
Dzięki
aalina
Afrodyta wróciła i... dawno nie było karmienia😀 czy to ten suchar zabrany Gdynkowi ?
Iwona65
Długo się nad nimi wydzierała zachęcając do jedzenia, zanim się ruszyły. Oj dłuuuugo. Ale nie podarowała, musiały wstać i jeść 😂
Daszka
Przyleciała z własnym, a teraz wyniosła z budki oba.
Daszka
😅
Kolejna dokładka tym razem Afrodyta.
59 Wyświetleń
59
aalina
Oczywiście. Co najmniej dwójka. Lepiej jak karmi Gdynek bo mniej zasłania.
Citro
Ktoś był chętny na drugą repetę?
aalina
Myślę, że teraz kiedy wykluł się czwarty maluszek i Afrodyta nie będzie siedziała w budce jak przymurowana to wszystko wróci do sokolej normalności. 😉
aalina
Nieważna komunikacja. Ważne, że dzisiaj sporo karmień i wszyscy najedzeni.
Daszka
Pewnie, że tak🙂. Niemniej powinni sobie przepracować pewne sprawy. Warto rozmawiać😉.
Daszka
Dostrzegam lekkie problemy z komunikacją w tej relacji😉.
Daszka
Jakiś taki brak zaufania do partnera...
Taka oto poszarpana składanka, od 14:52 do karmienia o 16 :02
https://youtu.be/3JGlndyhCRw?si=EPO80a9a7d1i74WV
48 Wyświetleń
48
Gdynek ładnie karmi najmniejszego
45 Wyświetleń
45
Jest Gdynek z jedzeniem.
44 Wyświetlenia
44
aalina
Afrodyta solidnie nakarmiła a tatuś przeczytał nasze  krytyczne opinie o nim i się postarał.😀
Citro
Trzeba go częściej ochrzaniać :)
Iwona65
W Słupsku jak jeszcze urzędował Skiper, młodszy brat bandy czworga, to doprowadzał mnie do szału kiedy również nie ogrzewał jedynaka. Wręcz uciekał przed nim w gnieździe. Tylko mu towarzyszył. A później zrobił coś fajnego  co roztopiło mi serce i było cacy. A później znowu go zwyzywałam za coś tam .... I tak w kółko, bo znowu się czymś tam wykazał. Rollercoaster emoocjonalny
Citro
Będzie karmił
Daszka
Tylko coś dzieciaki mało zainteresowane.
Więcej