Pokaż:Wszystko
Gdynek zawitał do budki, poprzewracał sucharki, łaził, dzieciaki pobudził, zajrzał im do dziobów i teraz stoi w kącie i myśli nad swoim życiem😁
59 Wyświetleń
59
Misio779
😂
Baszka
12:29, Gdynek nadal w gnieździe
Daszka
Nie nadal, tylko ponownie🙂.
7:15 Afrodyta i śniadanie. Młode jakieś niemrawe. Jeden leży a drugi tyłem siedzi i podstawia dziób. Może juz było wcześniej karmienie.
55 Wyświetleń
55
karmienie
56 Wyświetleń
56
Gdynek z pisklakami Afrodyta po śniadanie poleciała
50 Wyświetleń
50
Północ, Afrodyta schowała głowę w pióra i śpi przy młodych :)
47 Wyświetleń
47
A teraz Gdynek z kolacją. Ciekawe ile chętnych ? I Afrodyta z dokładką
48 Wyświetleń
48
Bunt na pokładzie. Młode padły i nie pomaga nawoływanie Afrodyty.
45 Wyświetleń
45
Iwona65
To jeszcze nie był koniec karmień 😂
Od 27 minuty filmiku, Gdynek z posiłkiem (17:37) i karmienie  
https://youtu.be/2IjOE3zIQYA?si=B7tiLy_uUH6dtxwY
43 Wyświetlenia
43
Gdynek karmił ale nie widziałam czy coś przyniósł czy sucharami z budki
41 Wyświetleń
41
aalina
OK Teraz Afrodyta w akcji.
Przyniósł-  nagrywam/łączę  filmiki
Kolejne karmienie, tym razem nic nie widać
36 Wyświetleń
36
karmienie z wizją, koniec świata!
45 Wyświetleń
45
I teraz widać, że najmłodszy (podobnie jak początkowo w Płocku) też odstaje od grupy w dostawach do dzióbka 😕
Arau
E tam, nakarmiła starszyznę, aż się pospały (pierwszy głodomor ma wole większe od głowy) a potem dopchała najmłodszego. Będzie dobrze!
Ale dostał na koniec do syta 😊
Gdynek karmi dzieciaki, ale nie chwalimy😉
59 Wyświetleń
59
I jakie grzeczne przy tatusiu małe s-łodziaczki. Prawie ich nie słychać 🥰
Citro
Maluchy ogląda się z kam2 a słucha z kam1 .
elas59
Nakarmił maluchy i z resztą posiłku odleciał, a maluchy zasnęły .
Pisklak na EC4 sam ogrzewa ostatnie jajko, samiczka poleciała po śniadanie
55 Wyświetleń
55
krzyś
Już jest samiczka i intensywnie karmi młodego 👋🏻👋🏻👋🏻
Daszka
Świetne wieści, dzięki🙂. Czyli to już chyba trzecie karmienie dzisiaj, z tego co widziałam na facebooku?
Afrodyta karmi ale zastawiła dokładnie
59 Wyświetleń
59
Co jest ? . Gdynek coś jadł na kracie a do dzieci wszedł z pustym szponem
51 Wyświetleń
51
Citro
Tylko go pochwalić.
Więcej