Pokaż:Wszystko
Wędrówki wacików 🙃😊
60 Wyświetleń
60
O 5:24 Luna bez śniadania weszła i awantura była 😆
https://zapodaj.net/plik-w39gEIxpB9
55 Wyświetleń
55
Maluchy wreszcie się ujawniły w komplecie, leżakują w rogu przy wejściu. Fajnie, bo gdy tak się pokazywały częściowo czy  pojedynczo, to w sumie nie było wiadomo, czy wszystkie mają się dobrze.
48 Wyświetleń
48
54 Wyświetlenia
54
U Luny sniadanie ukryte, widać ogon samicy i po ruchach widać , że karmi..
60 Wyświetleń
60
Maja5
Hej Kysza👋🏻
Hej Maja 😊
. nakarmiła, z resztą odleciała
Młode wylazły z ukrycia.
63 Wyświetlenia
63
Śniadanie ściśle tajne
62 Wyświetlenia
62
Dla czego nie ma trzeciej kamery
53 Wyświetlenia
53
Przyleciał Bohun na pusto więc Luna zaczęła skubać jakiegoś suchara. Przykleił się do niej najmłodszy ale nic nie dostał bo nie było z czego uszczknąć więc wrócił w kąt do reszty gałganków i znów gniazdo wygląda jak puste
57 Wyświetleń
57
60 Wyświetleń
60
Iwona65
A ja na to zgrzytam zębami. Taka bogata firma, chwali się sokołami a podgląd jeden z najgorszych
Ktoś ukradł brzdące 🙈
Tak się schowały pod kamerka, że nawet skrawka białego puchu nie widać 😁
50 Wyświetleń
50
Paula12
A ja zajrzałam i aż się wystraszyłam 😵‍💫😁
kolorowadama3
Ja też ale szybciutko przejrzałam zapis. Skitrały się jakbyśmy tutaj mieli za mało powodów do zawału 🙈😁
Dzieciaczki same , a Luna z tarasu pilnuje 😀
52 Wyświetlenia
52
Bohun karmi podwieczorek
51 Wyświetleń
51
Luna pięknie karmi wszystkie dzióbki do oporu :) Trzy już najedzone, jeden ciągle woła
35 Wyświetleń
35
I już wszystkie nażarte :D
No i maluchy wepchnięte pod kamerkę 🤭 tylko głowę Luny II widać 😂
56 Wyświetleń
56
Więcej