Pokaż:Wszystko
Łódź po śniadaniu
41 Wyświetleń
41
Gdynek przyleciał z ładnie oprawioną tuszką. Afrodyta podeszła by odebrać, to się odsunął. Chwila zawachania u obojga, Gdynek w tył zwrot i odleciał z nią. Afrodyta skonsternowana 😅
58 Wyświetleń
58
aalina
Od Bohuna się chyba nauczył ... mam ale nie dam
Iwona65
On jej da później. Ale skoro nie dała mu pokarmić, to w takim razie sam sobie z tego podje trochę
Po małej przystawce przed godziną to teraz Afrodyta ma czym karmić. Pewnie sama polowała bo Gdynek po budce się kręcił
53 Wyświetlenia
53
A ja trzymam kciuki za maluszka z EC4 🥰 oj nie ma tam lekko bez dachu nad głową 😪
53 Wyświetlenia
53
...sokoły w gniazdach leśnych i na półkach. skalnych też nie mają 
  dachu nad głową,.....deszcz, śnieg,  wiatr , to u nich codzienność ...ale tak czy siak , szkoda,   tak ogólnie tego maluszka z EC4 ..
Drugie śniadanie serwuje Afrodyta a dobry tatuś pojawił się ponownie w budce na chwilę przed samicą i udawał, że je cały czas pilnował 😀
49 Wyświetleń
49
😁
monikam54
🤣
Afrodyta poleciała się przelecieć, może zapolować a Gdynek pojawił się, pokręcił po budce, przeszukał suchary i ulotnił się.
45 Wyświetleń
45
Śniadanie było takie do pełna.
45 Wyświetleń
45
Piękna Afrodyta wróciła do dzieciaków 😆
https://zapodaj.net/plik-n2YSM6Hswj
56 Wyświetleń
56
Iwona65
W tym ujęciu słowo piękna bym pominęła
monikam54
🤣
Misio779
😂
W Łodzi leje. Mam nadzieję, że maluszek z EC4 schowany szczelnie pod mamusią😊.
57 Wyświetleń
57
Dobre pytanie -odpowiedzi brak
👋
Gawi
No właśnie EC4. dla przypomnienia. Kamera była kupiona ze Zbiórki   https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/8-sokoli-hyde-park/30510-zbiorka?start=45#297169    Na fb ff widać ostatnio często foty, a tu na stronie brak tego. Osoba która ostatnio na fb wstawiała foty, chyba zlikwidowała u nas konto, nie mówię o wifi. Z tego co u nas na forum widać to dostęp do podglądu tech EC4 ma kilka osób. Osądźcie sami. zbiórka była w porozumieniu z peregrinusem, więc czyją własnością w ramach darowizn jest ta kamera.
monikam54
Oj też jestem ciekawa tego , może ktoś napisze  z dostępem do technicznej 🫣🙏🙏
Daszka
Teraz jest spokojnie, ale jak patrzę na mapy burzowe i na grad wielkości kurzych jajek, który padał w niektórych miejscach, to się o nich martwię. Mam nadzieję, że przejdzie bokiem.
Właśnie Afrodyta kolację podaje . Po takiej kolacji to głodne nie będą , Wszystkim dzieli po równo.
60 Wyświetleń
60
elas59
Tak najedzone że dzióbków już nie chciały otwierać . Afrodyta resztę zabrała i odleciała .
Iwona65
Znowu je wykańcza. Już jeden padł
Iwona65
Na koniec to już był gastroterroryzm
Afrodyta karmi
55 Wyświetleń
55
Hej,
jak odróżnić Gdynka od Afrodyty?
63 Wyświetlenia
63
Antonówka
Gdynek jest jednolicie ciemny i ma jasny żabot. Afrodyta trochę w brąz wpada i ma też w tym odcieniu policzek. A poza tym gabaryty inne ;)
Warto wejśc na forum i fotki pooglądać. Dość łatwo ich odróżnić.
Misio779
i jeszcze Afrodyta ma łaciaty łepek i od dziubka w górę jasnocieniowanie , po mamusi to ma. Zresztą pewnie cała rodzina ma te cienie. Edzia ma jeszcze większe 😃
Iwona65
Jak poczytasz forum i obejrzysz zawarte w postach filmy lub foty, które je opisują, to się opatrzysz. Tam akurat jest para jedna z bardziej zróżnicowanych w wyglądzie.
sjesta
54 Wyświetlenia
54
Gdynek zawitał do budki, poprzewracał sucharki, łaził, dzieciaki pobudził, zajrzał im do dziobów i teraz stoi w kącie i myśli nad swoim życiem😁
59 Wyświetleń
59
Misio779
😂
Baszka
12:29, Gdynek nadal w gnieździe
Daszka
Nie nadal, tylko ponownie🙂.
7:15 Afrodyta i śniadanie. Młode jakieś niemrawe. Jeden leży a drugi tyłem siedzi i podstawia dziób. Może juz było wcześniej karmienie.
55 Wyświetleń
55
Więcej