Pokaż:Wszystko
Forest na wizji
75 Wyświetleń
75
u Zdenki kolacja
82 Wyświetlenia
82
monikam54
U Zdenki to waciki takie zadbane , eleganckie bielutkie 😁Widać, że w Vizirze prane 😂😂
elik
też zwróciłam na to uwagę, może taki nieskazitelny wygląd zawdzięczają mrówkom, one zjedzą każdy paproch i okruch po posiłku
monikam54
Możliwe , ale serio na tle innych gniazd się bardzo wyróżniają 😍
mkovalevska
Bo to wolny wybieg a nie chów klatkowy 😁
Daszka
😂
Misio779
🤣
monikam54
😂
Gorąco...Maluchy w Dolinie zieją z ciepła https://zapodaj.net/plik-SPCK2luLpg
74 Wyświetlenia
74
Słońce grzało tak mocno, że mały facet otworzył usta, aby rozproszyć ciepło
Dzieci wyglądały na trochę głodne

https://zapodaj.net/plik-YtVpzdonIY
63 Wyświetlenia
63
Zdenka karmi , wrzask piskląt głodomorów towarzyszy
53 Wyświetlenia
53
Forest na obręczy
64 Wyświetlenia
64
Trzebież -  ktoś obżarty siedzi na gałęzi.
84 Wyświetlenia
84
Chyba dostojny Forest :)
Dzień dobry🙂. Śniadanie w dolinie, a przed śniadaniem nasze trojaczki ułożyły się w puchate serduszko🥰.
https://zapodaj.net/plik-92jxII2ius
67 Wyświetleń
67
W Dolinie wieczorne napychanie woli.
98 Wyświetleń
98
Forest na obręczy
103 Wyświetlenia
103
Jakie one są czyściutkie te z Doliny😶‍🌫️
96 Wyświetleń
96
96 Wyświetleń
96
Jest mały sokół uczący się pływać na suchym lądzie 😛

https://zapodaj.net/plik-O3sn5w92WM
74 Wyświetlenia
74
76 Wyświetleń
76
Zdenka zjadła resztki z gniazda a maluchy intensywnie się iskały..dobranoc w Dolinie https://zapodaj.net/plik-rvApkoOEfC
73 Wyświetlenia
73
Więcej