Pokaż:Wszystko
Podwieczorek podaje Afrodyta.
50 Wyświetleń
50
Citro
Była kolacja? Czy na podwieczorku się zakończył dzisiejszy dzień?
aalina
Długo karmiła, wyniosła gnaty a teraz czymś dopycha? Może to resztki.
Citro
Troszkę podjadły.  Czy mi się wydaje, czy najmłodszy w rodzinie za bardzo nie odstaje od starszaków? W innych gniazdach różnice wydają się większe.
Daszka
Dokładnie to samo chciałam napisać. Też mam takie wrażenie. może to samiczka? Albo rodzice sprawiedliwiej karmią😁.
Iwona65
A ja oglądałam karmienie w Redzie i  też pomyślałam jak zatarły się różnice między nimi.
Citro
Redy nie brałam pod uwagę, tam różnica to mniej niż dwie doby (44 godziny) (1wszy-25.04 godz 20, 4ty- 27.04 około godz 16). Za mała różnica ;)
Iwona65
A ja nie pisałam o różnicy czasowej, tylko o dysproporcji wielkości piskląt. I bez względu na czas, tam była duża jeśli chodzi o jednego malucha
Afrodyta karmi
36 Wyświetleń
36
Widzę, że już po śniadaniu i jeszcze na dokładkę zostało. A Afrodyta ma problem żeby swoja gromadkę okryć i ogrzać. U mnie na termometrze +6 a tam pewnie zimniej i wiatr.
37 Wyświetleń
37
Afrodyta wylądowała z kolacją. Edit. I już poleciała. Maluchy same od pewnego czasu, z tego co widzę.
47 Wyświetleń
47
Citro
Ekhm...Afrodyta przyleciała po 3 kwadransach, bez jedzenia i jeszcze wciąga suchary z budki. Dzieci patrzą na nią zdziwione, podobnie jak ja. 😫
Gdynek na kracie skubie coś tam coś tam Teraz w środku pewnie będzie karmić
37 Wyświetleń
37
Gdynek karmi swoje głodomorki 🥰
43 Wyświetlenia
43
Dzisiejsze śniadanie było pocieszne ale to nie pierwszy raz . A teraz młode same, pewnie Afrodyta coś konkretnego przyniesie.
https://youtu.be/xHFv7H_56d4
46 Wyświetleń
46
Znów jedzą.
60 Wyświetleń
60
Daszka
A co tu robić innego ciekawego?
Gdynek przyniósł drobny posiłek, przekazał Afrodycie na podeście i mamuśka karmi maluchy🙂
48 Wyświetleń
48
Citro
Wszystko poszło w całości, no prawie wszystko, pazurki wystają z dzioba malucha.😁
Daszka
😁
Gdynek z jedzeniem. Sam wcina, dzieci patrzą albo śpią.
48 Wyświetleń
48
elas59
Poskubał suchary i opuścił budkę ale znów wrócił  . Zrozumiał że jest chłodno to zasiadł do ogrzewania .
Kolejne karmienie głodomorków 😀
49 Wyświetleń
49
elas59
Podwieczorek już skończony reszta do spiżarki wyniesione .
Karmienie. Oczywiście Afrodyta podaje.
45 Wyświetleń
45
elas59
Nawet Sama przyniosła
Znów Gdynek z jedzeniem. I ponownie Afrodyta karmi. Dziś przyssała się do młodych i nie chce dać się poogrzewać od nich Gdynkowi 😅
47 Wyświetleń
47
Daszka
😂
11:30 Gdynek z wczesnym obiadem . Afrodyta karmi.
51 Wyświetleń
51
Gdynek żarełko dostarczył.
48 Wyświetleń
48
Więcej