O! Mój ulubieniec🤩. Taki z niego indywidualista. Ostatnio często kombinuje jak tu się najeść, ale z godnością, nie żebrząc u matki. Więc trójeczce matka daje, a on podkrada rodzeństwu😁.
Szkoda ,że te jajka pustułek nie zostały zabrane przy okazji obrączkowania. Samica teraz zniosła nowe , i zapewne zniesie ich jeszcze więcej. Nie ogarnie wszystkich w efekcie pewnie nic z tego nie będzie...