Pokaż:Wszystko
Forest przyleciał.
73 Wyświetlenia
73
Jutro obrączkowanie w Dolinie
82 Wyświetlenia
82
Karmienie w Dolinie
81 Wyświetleń
81
81 Wyświetleń
81
Urocze kuleczki sezamowe😍

https://zapodaj.net/plik-e99gmRiAUk
105 Wyświetleń
105
Dolina. Zerknijcie na zachowanie Zdenki. To mi nie wygląda na wypluwkę. Wcześniej coś tam w korze wyszukiwała.
132 Wyświetlenia
132
Amika
Chwilę to już trwało zanim zaczełam nagrywać https://www.youtube.com/watch?v=33ioXvn8ETc
Misio779
Przed 22:00 miała takie niestandardowe odruchy jak by jej coś przeszkadzało i często dziobem "mlaskała", ale po 22:15 już ma jednak płynne odruchy wyplówkowe.
Amika
Już się uspokoiła. Przedtem tak dziwnie język wywalała, przestraszyłam się, że może jakiś robal czy mrówka ją w gardle użarła
Daszka
Nadal coś ją męczy trochę. Mi to wygląda na wypluwkę, ale ja nie jestem specem.
Daszka
Parę razy widziałam, jak Afrodyta tak mlaskała jęzorem przed wypluwką.
Kolacja w dolinie
106 Wyświetleń
106
Arau
A nie, tylko pokazał tuszkę i zabrał
Tajga w dołku
88 Wyświetleń
88
Borek znowu przegapił okazję na nakarmienie malucha, haha😆

https://zapodaj.net/plik-PoYvQA061o
😆
97 Wyświetleń
97
Kiedy będzie obrączkowanie?
83 Wyświetlenia
83
mkovalevska
Jest info Piątek 9:30
104 Wyświetlenia
104
Lizka
Imiona fajne :) Nie brałam udziału w konkursie, ale przeglądałam propozycje. Zgłaszający wykazali się sporą inwencją twórczą.
O 5.38 Zdenka przyniosła chyba grzywacza, to ogromna zdobycz dla niej. Karmienie prawie do 6.
84 Wyświetlenia
84
Mam takie głupie pytanie.. Czemu gniazdo w Barlinku jest puste?
103 Wyświetlenia
103
Gawi
tylko 8 stron do przejrzenia i wszystko się wyjaśni  https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/nadrzewne-gniazda-lesne/30963-gniazdo-sokolow-barlinek-2025?start=0#312724    sokoły znalazły inną miejscówkę
Kiedy obrączkowanie w Dolinie? :) Wiadomo?
123 Wyświetlenia
123
Maja5
Powiecie mi proszę jak wysyłacie te zdjęcia? bo ja nie wiem jeszcze tego
mkovalevska
Robisz zdjęcie, wchodzisz na stronę zapodaj.net dodajesz plik kopiujesz link i wklejasz na forum
niza
Robienie zdjęcia to jest skrót myślowy, którego my tutaj wszyscy używamy. Chodzi o zrobienie zrzutu ekranu.
Tajga w gnieździe. (  od kiedy jest obecna nie wiem. ..) leżakuje w dołku, poprawia to i owo...
100 Wyświetleń
100
doriska42
A Forest też jest?
Więcej