Pokaż:Wszystko
Młody w progu ciekawy świata
54 Wyświetlenia
54
Afrodyta z łupem na daszku, a Gdynek karmi młode
60 Wyświetleń
60
Iwona65
Oni to jeszcze dodatkową dwójkę mogliby mieć
Citro
Afrodyta właśnie skończyła kolejne karmienie
buber
Afrodyta podjęła próbę karmienia krzykaczy jakimś sucharem z budki. W końcu odleciała i teraz jeden obsługuje się sam
57 Wyświetleń
57
Nasza umęczona macierzyństwem bogini śpi sobie słodko przy dzieciakach.
62 Wyświetlenia
62
Afrodyta karmi zgraję
61 Wyświetleń
61
Arau
Towarzystwo nadal się domaga. Biedna wygrzebuje każdy skrawek kości i mięsa żeby zapchać awaturników
59 Wyświetleń
59
Afrodyta na obręczy
59 Wyświetleń
59
elas59
10 minut Jej nie było i z obiadem na daszek wróciła i karmi Młodzież .
elas59
12:24 Afrodyta odleciała
elas59
Prawie godzinę tak siedzi
Atak klonów 😆 Tacy fajni już jesteśmy. https://ibb.co/bjVRkjj5
55 Wyświetleń
55
Dzień dobry! Afrodyta z przekąską 😄
52 Wyświetlenia
52
Antonówka
Po 21 widziałam Afrodytę na poręczy. Wprowadziła już "zimny chów"? 😅
Śniadanie podano. Afrodyta karmi.
45 Wyświetleń
45
Afrodyta przyrządza kolację na daszku.
66 Wyświetleń
66
Daszka
A właściwie to spożywa kolację. Mamuśce też się należy🙂.
Daszka
No dobra. Dzieciakom też się należy, więc młodym też się dostaje.
Gdynek przyleciał zadowolony z sikorką a raczej z kawałkiem sikorki. Urwał kęsik jak dla jednodniowego, nawet nie dał rady przekazać, dał większy kawałek, jeden maluch się załapał.
....I to by było na tyle z Gdynkowego posiłku, jeden kęs.
63 Wyświetlenia
63
Iwona65
Bo tylko jeden zasłużył sobie na nagrodę
Daszka
Liczy się gest😁. Poza tym deserek też czasem musi wjechać, a czekoladki z bogatki to ponoć rarytas.
Gdynek karmi
57 Wyświetleń
57
Afrodyta z obiadem na daszku , Z daszku na kratę potem do budki i zajadają obiad już nie maluszki .
55 Wyświetleń
55
elas59
25 minut karmienie trwało nawet jednemu całą łapkę zjeść się udało
I o kolejnego jerzyka mniej na łódzkim niebie... 😶 Afrodyta karmi i tak patrze, że nasze pisklaki wszystkie równej wielkości na pierwszy rzut oka - sami chłopcy? 🫣😅
58 Wyświetleń
58
Citro
Przyglądałam się naszym maluchom. Najmłodsze w rodzinie to raczej dziewczynka.  Jeden ze starszaków to zapewne chłopak. Mam tylko jedną fotkę.. a co mi tam wrzucę na forum. :)
Daszka
Te nózie chyba nie mogą kłamać😂.  Dzięki za ten wpis. Ja obstawiam 2+2. Wczoraj podczas któregoś karmienia przykuły też moją uwagę słusznych rozmiarów kajaki u jednego ze starszaków.
Iwona65
Padłam 😉
Więcej