Pokaż:Wszystko
Gdzie Zdenka Gdzie Borek pisklaki czekają zmoknięte okropna pogoda
114 Wyświetleń
114
Zdenka karmi
109 Wyświetleń
109
95 Wyświetleń
95
Czy ktoś wie, o co chodzi? Kiedy po prostu zobaczyłem Zdenkę żerującą, był tam mały sokół wędrowny, który niewiele się ruszał.

https://zapodaj.net/plik-pTod6v5Hab
78 Wyświetleń
78
Przepraszam, zaktualizuj informacje, widzę, że w końcu się rusza, może po prostu odpoczywał i był leniwy
Iwona65
Wcześniej się najadł najwięcej, to teraz mu się nie chciało za bardzo
😘
Wspólne śniadanie w Dolinie.https://zapodaj.net/plik-ShhG8VTXBz
94 Wyświetlenia
94
Zdenka karmi
111 Wyświetleń
111
Zdenka pilnuje swoje skarby
135 Wyświetleń
135
Relacja z obrączkowania na forum - filmik się wgrywa (kłopoty z netem bo wieje) do później. https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/nadrzewne-gniazda-lesne/30941-gniazdo-sokolow-dolina-baryczy-2025?start=195#315107
163 Wyświetlenia
163
Posiłek regeneracyjnyhttps://zapodaj.net/plik-T03jyuAMDg
156 Wyświetleń
156
Mama z dziećmi
144 Wyświetlenia
144
Kingak275
Piękny widok 🥰
Dzień Dobry z Doliny Baryczy! Zdenka na drzewie obok Prezesa obserwuje całą akcję z bardzo bliska. Borek obserwuje z wysokości. W gnieździe jest Samiczka Sosenka 7KV, Samiczka Morawa 8KV i samczyk Chrobry 9KV 😉
172 Wyświetlenia
172
niza
Również tak obstawiałam, temu co najbardziej przebijają już piórka najstarszy a mniejszy od jeszcze puchatych siostrzyczek :)
mkovalevska
Piękne imiona!
Tak jak obstawiałam :D
IzaEs
Super dziękujemy Poodka 😍🥰 
A który jest który ? Ten pierwszy krzykacz to ? I ten najciemniejszy kto ?
Terka
Najciemniejszy to samiec.
domisays
Najciemniejszy jest najmniejszy, więc obstawiam, że to Chrobry.
151 Wyświetleń
151
IzaEs
A jak lukają za nim w dół 🤣
O mały bojownik
😆
119 Wyświetleń
119
Lea12!
Świetny był 😁 skradł moje serce😊
Antonówka
Mało jej było własnej biżuterii, chciała jeszcze adminowi zakosić to, co miał na nadgarstku przypięte 🤣
Prezes na gałęzi, a telefon trzeba odebrać. Gdyby dzwoniący wiedział. Chyba wracają smoki.
109 Wyświetleń
109
Iwona65
Dzwonił ktoś, żeby np. przestawić kamerę, albo z zapytaniem dlaczego nie są wstawione jakieś dane w metryczkach 😉
Kawę by jakąś Zdenka zaproponowała, gość w domu a ona nic tylko krzyczy 🙈
😆
101 Wyświetleń
101
Jezu aż mi się w głowie kołuje jak na to patrzę 🤣 maga odwaga 👌
Może Borek poleciał po herbatę, a Zdenka zagadywała, żeby gość się nie nudził 😜
elik
a gość też bez gościńca 😜
niza
😂
Więcej